Skončil III. ročník RST Morava

Morava Regiony

Závěrečným 11. kolem skončil III. ročník REGION SENIOR TOUR MORAVA by ITECO. Hrálo se na Kořenci 5. 10. za chladnějšího rána, které přešlo do slunečného pozdního babího léta. O poslední body do celkového hodnocení Tour, kde z 11 kol bereme 9 výsledků, hrálo 67 seniorů a 17 seniorek.

V posledním kole zvítězil Peter Zoehrer ze spřáteleného rakouského GC Poysdorf se skvělými 80 ranami. Na dalších místech se umístili Jiří Seiler a Tomáš Tesař. V ženách zvítězila Oldřiška Prokopová shodným výsledkem 90 ran s Evou Bučíkovou . Třetí místo obsadila Líba Trenzová. V konečném pořadí REGION ST MORAVA po devíti nejlepších kolech na rány brutto zvítězil Josef Janík následován Františkem Olmou a Peterem Zoehrerem. V soutěži netto byli úspěšní Petr Mareček, Miroslav Máslo a Libor Hoferek. Ženy na rány brutto v závěru vyhrála Eva Bučíková, aniž měla 9 výsledků, následována Oldřiškou Prokopovou a Jindřiškou Holíkovou. V netto soutěži byla blíže svému hendikepu Jindra Holíková, druhá Oldřiška Prokopová a doplnila je téměř denně hrající Renata Volná. Více na stránkách Intac.

V Tour bodovalo celkem 30 hráček a 128 hráčů, z toho 26 seniorů mělo všech 9 hodnocených výsledků. Celá soutěž byla až do závěrečného turnaje napínavá, protože i ten poslední měl vliv na celkové výsledky. Vyhověl i pevný bodový systém pro jednotlivá kola. Jediným hendikepem v brutto soutěži je samozřejmě nutnost zahrát všechny rány, kterých je někdy více, do cesty se nám pletou čím dál častěji rybníky a hru nám prodlužují.

Jiří Svoboda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *