Turnaje ELSGA na Konopišti

Mezinárodní

Vážené a milé golfistky,

na podzim se do České republiky vrací turnaj Marisa Sgaravatti Trophy a turnaj European Ladies Masters Team Championship. Jubilejní 30. ročník Marisa Sgaravatti Trophy a VII. ročník European Ladies Masters Team Championship se bude hrát na Konopišti v termínu 4. – 8. října 2021. Turnaj se hraje pod hlavičkou ESLGA (European senior ladies golf association), letošní ročník zajišťuje ČSGA.

Jedná se o neoficální mistrovství Evropy družstev seniorek a masterseniorek z 16 evropských zemí.

Rádi bychom postavili silné týmy do obou soutěží. Věříme, že i vy uděláte vše pro to, aby zlaté medaile neopustily Českou republiku a budete o účast bojovat v nominačních turnajích. Započítávat se budou 4 nejlepší výsledky ze 6 nominačních kol, nejnižší přípustný hcp hráček je 6.0.

Nominace poslouží k postavení dvou šestičlenných družstev seniorek a jednoho čtyřčlenného týmu masterseniorek.

Nominační turnaje:

 • Mstětice 21. – 22. 6.
 • Konopiště 26. – 27. 7.
 • Karlovy Vary 2. 8.
 • Cihelny 3. 8.

V těchto termínech budou vypsány také turnaje NST, aby se využily kapacity hřišť.

Marisa Sgaravatti Trophy je krásný turnaj plný dobrého golfu, zábavy, setkání hráček z celé Evropy. Bude se vám líbit.

5 komentářů k “Turnaje ELSGA na Konopišti

 1. Dobrý den,
  docela ráda bych se účastnila nominačních turnajů, ale z Brna je vše daleko. Na Moravě, alespoň jak se nyní dívám, není vůbec nic. Vše pouze u Prahy – Mstětice, Konopiště a na potom druhém konci republiky – Karlovy Vary a Cihelny. To vše za situacce stále opravované D1. Považuji to za diskriminaci hráčů z Moravy.

 2. Vážená paní Volná, tady vám asi oficiálně nikdo z ČSGA neodpoví, ale možná se pletu 🙂
  Stěžujete si na něco, co nešlo vůbec ovlivnit. Sama přeci musíte vědět, že se kvůli koronavirové epidemii řada turnajů rušila. A mezi nimi i dva 2-denní kvalifikační turnaje na Marisu. Z toho 1 byl jako každý rok v Šilheřovicích!!! Místo nich se muselo vybrat několik dalších turnajů z ročního kalendáře, který je již daný a plánuje se od konce předchozí sezóny. V půlce sezóny vám žádné hřiště neposkytne volný termín na 2-denní turnaj a ještě s ohledem na lokalitu a potřebné ubytování hráčů to je úplně nemožné.
  Mimochodem, právě jsme se všichni vrátili z Mistrovství ČR v jamkovce, které se kupodivu hraje každý rok na Austerlitzu a po D1 jedeme všichni. I ze západních Čech (Karlovy Vary, Mar. Lázně, Plzeň-Dýšina)… Zdravím Vás.

  1. Vím, že situace v souvislosti s pandemii je složitá a možná, bohužel, to bude i nadále. Pro mne je D1 obrovský stres, nejen dlouhodobé čekání po nějaké havárii, ale jizda v zúžení mezi kamiony a v levém pruhu předjíždějící vozidla, která tam nemají co dělat. Nebudu si dále stěžovat, jen jsem chtěla na to upozornit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *