- ČSGA - https://www.csga.cz -

Turnaje ELSGA na Konopišti

Vážené a milé golfistky,

na podzim se do České republiky vrací turnaj Marisa Sgaravatti Trophy a turnaj European Ladies Masters Team Championship. Jubilejní 30. ročník Marisa Sgaravatti Trophy a VII. ročník European Ladies Masters Team Championship se bude hrát na Konopišti v termínu 4. – 8. října 2021. Turnaj se hraje pod hlavičkou ESLGA (European senior ladies golf association), letošní ročník zajišťuje ČSGA.

Jedná se o neoficální mistrovství Evropy družstev seniorek a masterseniorek z 16 evropských zemí.

Rádi bychom postavili silné týmy do obou soutěží. Věříme, že i vy uděláte vše pro to, aby zlaté medaile neopustily Českou republiku a budete o účast bojovat v nominačních turnajích. Započítávat se budou 4 nejlepší výsledky ze 6 nominačních kol, nejnižší přípustný hcp hráček je 6.0.

Nominace poslouží k postavení dvou šestičlenných družstev seniorek a jednoho čtyřčlenného týmu masterseniorek.

Nominační turnaje:

V těchto termínech budou vypsány také turnaje NST, aby se využily kapacity hřišť.

Marisa Sgaravatti Trophy je krásný turnaj plný dobrého golfu, zábavy, setkání hráček z celé Evropy. Bude se vám líbit.

6 Comments (Open | Close)

6 Comments To "Turnaje ELSGA na Konopišti"

#1 Comment By Renata Volná On 1. června 2021 @ 13:58

Dobrý den,
docela ráda bych se účastnila nominačních turnajů, ale z Brna je vše daleko. Na Moravě, alespoň jak se nyní dívám, není vůbec nic. Vše pouze u Prahy – Mstětice, Konopiště a na potom druhém konci republiky – Karlovy Vary a Cihelny. To vše za situacce stále opravované D1. Považuji to za diskriminaci hráčů z Moravy.

#2 Comment By amara zemplinerova On 18. června 2021 @ 18:16

Dobrý den paní Volná
napište mi , prosím na email :
amara.zemplinerova@ttg.cz
děkuji, amara zemplinerova, viceprezidentka CSGA

#3 Comment By Renata Volná On 30. června 2021 @ 12:25

Můj mail je: rvolna@volny.cz

#4 Comment By Pavla On 17. června 2021 @ 13:23

Vážená paní Volná, tady vám asi oficiálně nikdo z ČSGA neodpoví, ale možná se pletu 🙂
Stěžujete si na něco, co nešlo vůbec ovlivnit. Sama přeci musíte vědět, že se kvůli koronavirové epidemii řada turnajů rušila. A mezi nimi i dva 2-denní kvalifikační turnaje na Marisu. Z toho 1 byl jako každý rok v Šilheřovicích!!! Místo nich se muselo vybrat několik dalších turnajů z ročního kalendáře, který je již daný a plánuje se od konce předchozí sezóny. V půlce sezóny vám žádné hřiště neposkytne volný termín na 2-denní turnaj a ještě s ohledem na lokalitu a potřebné ubytování hráčů to je úplně nemožné.
Mimochodem, právě jsme se všichni vrátili z Mistrovství ČR v jamkovce, které se kupodivu hraje každý rok na Austerlitzu a po D1 jedeme všichni. I ze západních Čech (Karlovy Vary, Mar. Lázně, Plzeň-Dýšina)… Zdravím Vás.

#5 Comment By Renata Volná On 30. června 2021 @ 12:32

Vím, že situace v souvislosti s pandemii je složitá a možná, bohužel, to bude i nadále. Pro mne je D1 obrovský stres, nejen dlouhodobé čekání po nějaké havárii, ale jizda v zúžení mezi kamiony a v levém pruhu předjíždějící vozidla, která tam nemají co dělat. Nebudu si dále stěžovat, jen jsem chtěla na to upozornit.

#6 Comment By Renata Volná On 27. ledna 2022 @ 11:27

Dobrý den všem. Dívala jsem se na turnaje ČSGA pro rok 2022. Pravdou je, že stále řádí koronavirus, což může ovlivnit veškeré golfové turnaje, ale už teď je z plánovaných turnajů zřejmé, že na Moravě se konají 3 + MČR družstev na jamky ve Slavkově a  MČR družstev v Čeladné. Zbytek je opět hlavně v Čechách (kolem 20). Takže asi to nebude tím, že hřiště na poslední okamžik neposkytnou možnost turnaje na 2 dny nebo i na jeden den. Nominační turnaje pro ženy jsou 2x v Čechách, jednou v Šilheřovicích, NST je 2 x na Slovensku (z Moravy je to sice blíže než z Čech, ale daleko zejména ze severní Moravy), jednou v Rakousku a zbytek opět pouze v Čechách. Tedy opět zvýhodňování hráček a hráčů z Čech zejména z Prahy. Bohužel, je to tak! Jestliže jsou dlouho předem takto plánované turnaje, tak se asi nelze vymlouvat na covid-19, jak to bylo v předchozích letech. Prostě hráčky a hráči z Moravy jsou diskriminování, protože je pro ně mnohem složitější se zúčastnit jak nominačních turnajů, tak turnajů NST. Už jsem nechtěla vloni dále o této záležitosti diskutovat, ale protože se situace stále opakuje, chci na ni opět upozornit! Jinak tímto zdravím všechny hráčky a hráče jak z Moravy a Slezska, tak z Čech a doufám, že nám covid-19 neznemožní hru v roce 2022 a hlavně přeji všem přežít tuto strašnou dobu ve zdraví. Snad se blýská na lepší časy.