Region ST Morava – archiv

Propozice RST Morava 2016
Průběžné výsledky 2016
Závěrečné slovo

Propozice
RST Morava 2015
Konečné výsledky 2015
Mistrovství Senior Tour Morava 2015konečné výsledky
Master senioři a seniorky 2015 –
konečné pořadí
Seniorský mistr/mistryně Moravy 2015konečné pořadí

Propozice RST Morava 2014
Konečné výsledky 2014
Mistrovství Senior Tour Morava 2014 –
konečné výsledky
Master senioři a seniorky 2014
konečné pořadí
Seniorský mistr/mistryně Moravy 2014konečné pořadí

Pozvánka na II. ročník Č-M poháru družstev 2013
Propozice RST Morava 2013
Konečné výsledky2013
Mistrovství Senior Tour Morava 2013 –
konečné výsledky
Master senioři a seniorky 2013 –
konečné pořadí
Seniorský mistr/mistryně Moravy 2013 – konečné pořadí

Propozice RST Morava 2012
Konečné výsledky 
2012
Mistrovství Senior Tour Morava 2012 – konečné výsledky
Master senioři a seniorky 2012 – konečné pořadí
Seniorský mistr/mistryně Moravy 2012 – konečné pořadí

Propozice RST Morava 2011
Konečné výsledky 2011
Propozice RST Morava 2010.
Konečné výsledky 2010.
Konečné pořadí Senior indoor tour 2010/2011
Výsledková listina Senior indoor championship 2010


  • 16. 05. 2022 (Po)SchönbornRST Morava
     
  • 09. 05. 2022 (Po)PoysdorfRST Morava
     
  • 26. 04. 2022 (Út)AusterlitzRST Morava
     
  • 11. 10. 2021 (Po) - 12. 10. 2021 (Út)Brno-KaskádaRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Plzeň, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů 2021
  • 04. 10. 2021 (Po)OlomoucRST Morava, RST Slezsko
    Pohár Moravy, Sever vs Jih
  • 27. 09. 2021 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
     
  • 21. 09. 2021 (Út)Ottenstein, RakouskoRST Morava
     
  • 20. 09. 2021 (Po)Weitra, RakouskoRST Morava
     
  • 08. 09. 2021 (St)Senica, SlovenskoRST Morava
     
  • 31. 08. 2021 (Út)ŠilheřoviceRST Morava
     
  • 30. 08. 2021 (Po)ČeladnáRST Morava
     
  • 10. 08. 2021 (Út)Enzesfeld, RakouskoRST Morava
     
  • 09. 08. 2021 (Po)Adamstal, RakouskoRST Morava
     
  • 27. 07. 2021 (Út)Schönborn, RakouskoRST Morava
     
  • 26. 07. 2021 (Po)Diamond, RakouskoRST Morava
     
  • 19. 07. 2021 (Po)Skalica, SlovenskoRST Morava
     
  • 07. 07. 2021 (St)OlomoucRST Morava
     
  • 01. 07. 2021 (Čt)AusterlitzRST Morava
     
  • 28. 06. 2021 (Po)TelčRST Morava
     
  • 23. 06. 2021 (St)SedínRST Morava
     
  • 22. 06. 2021 (Út)Hrubá BoršaRST Morava
     
  • 14. 06. 2021 (Po)KořenecRST Morava
     
  • 08. 06. 2021 (Út)MnichRST Morava
     
  • 07. 06. 2021 (Po)Haugschlag, RakouskoRST Morava
     
  • 27. 05. 2021 (Čt)Poysdorf, RakouskoRST Morava
     
  • 24. 05. 2021 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
     
  • 18. 05. 2021 (Út)Sedín, SlovenskoRST Morava
     
  • 17. 05. 2021 (Po)Hrubá Borša, SlovenskoRST Morava
     
  • 10. 05. 2021 (Po)OlomoucRST Morava
     
  • 27. 04. 2021 (Út)Kořenec – zrušenoRST Morava
     
  • 20. 04. 2021 (Út)AusterlitzRST Morava
     
  • 12. 10. 2020 (Po) - 13. 10. 2020 (Út)Český KrumlovRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Plzeň, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů
  • 28. 09. 2020 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
     
  • 24. 09. 2020 (Čt)PoysdorfRST Morava
     
  • 21. 09. 2020 (Po)SenicaRST Morava
     
  • 15. 09. 2020 (Út)OttensteinRST Morava
     
  • 14. 09. 2020 (Po)WeitraRST Morava
     
  • 07. 09. 2020 (Po)AusterlitzRST Morava
     
  • 31. 08. 2020 (Po)SkalicaRST Morava
     
  • 18. 08. 2020 (Út)ŠilheřoviceRST Morava
     
  • 17. 08. 2020 (Po)ČeladnáRST Morava
     
  • 11. 08. 2020 (Út)EnzesfeldRST Morava
     
  • 10. 08. 2020 (Po)AdamstalRST Morava
     
  • 03. 08. 2020 (Po)OlomoucRST Morava
     
  • 21. 07. 2020 (Út)Hrubá Borša, SlovenskoRST Morava
     
  • 20. 07. 2020 (Po)Báč, SlovenskoRST Morava
     
  • 14. 07. 2020 (Út)SchönbornRST Morava
     
  • 13. 07. 2020 (Po)DiamondRST Morava
     
  • 08. 07. 2020 (St)OlomoucRST Morava
     
  • 29. 06. 2020 (Po)TelčRST Morava
     
  • 23. 06. 2020 (Út)MnichRST Morava
     
  • 22. 06. 2020 (Po)HaugschlagRST Morava
     
  • 15. 06. 2020 (Po)AusterlitzRST Morava
     
  • 02. 06. 2020 (Út)KořenecRST Morava
     
  • 25. 05. 2020 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
     
  • 19. 05. 2020 (Út)BáčRST Morava
     
  • 18. 05. 2020 (Po)Hrubá BoršaRST Morava
     
  • 04. 05. 2020 (Po)OlomoucRST Morava
     
  • 20. 04. 2020 (Po)AusterlitzRST Morava
     
  • 16. 04. 2020 (Čt)PoysdorfRST Morava
     
  • 22. 10. 2019 (Út) - 23. 10. 2019 (St)ČeladnáRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Plzeň, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů
  • 30. 09. 2019 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
     
  • 23. 09. 2019 (Po)SenicaRST Morava
     
  • 16. 09. 2019 (Po)TelčRST Morava
     
  • 03. 09. 2019 (Út)OstraviceRST Morava
     
  • 02. 09. 2019 (Po)ČeladnáRST Morava
     
  • 26. 08. 2019 (Po)SkalicaRST Morava
     
  • 19. 08. 2019 (Po)KořenecRST Morava
     
  • 13. 08. 2019 (Út)DiamondRST Morava
     
  • 12. 08. 2019 (Po)AdamstalRST Morava
     
  • 29. 07. 2019 (Po) - 30. 07. 2019 (Út)ČeladnáRST Morava, RST Slezsko
    Mistrovství Moravy a Slezska
  • 16. 07. 2019 (Út)SchönbornRST Morava
     
  • 15. 07. 2019 (Po)OttensteinRST Morava
     
  • 01. 07. 2019 (Po)AusterlitzRST Morava
     
  • 24. 06. 2019 (Po)OlomoucRST Morava
     
  • 17. 06. 2019 (Po)SvratkaRST Morava
     
  • 17. 06. 2019 (Po)Ostrožská Nová VesRST Morava
     
  • 11. 06. 2019 (Út)KořenecRST Morava
     
  • 04. 06. 2019 (Út)HaugschlagRST Morava
     
  • 03. 06. 2019 (Po)MnichRST Morava
     
  • 27. 05. 2019 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
     
  • 14. 05. 2019 (Út)Hrubá BoršaRST Morava
     
  • 13. 05. 2019 (Po)SedínRST Morava
     
  • 06. 05. 2019 (Po)OlomoucRST Morava
     
  • 23. 04. 2019 (Út)AusterlitzRST Morava
     
  • 16. 04. 2019 (Út)PoysdorfRST Morava
     
  • 16. 10. 2018 (Út) - 17. 10. 2018 (St)DýšinaRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů
  • 08. 10. 2018 (Po)OlomoucRST Morava, RST Slezsko
    Pohár Moravy, Sever vs. Jih
  • 01. 10. 2018 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
     
  • 24. 09. 2018 (Po)SenicaRST Morava
     
  • 18. 09. 2018 (Út)TelčRST Morava
     
  • 04. 09. 2018 (Út)OstraviceRST Morava
     
  • 03. 09. 2018 (Po)ČeladnáRST Morava
     
  • 27. 08. 2018 (Po)KořenecRST Morava
     
  • 20. 08. 2018 (Po)SkalicaRST Morava
     
  • 07. 08. 2018 (Út)DiamondRST Morava
     
  • 06. 08. 2018 (Po)AdamstalRST Morava
     
  • 16. 07. 2018 (Po)SchönbornRST Morava
     
  • 02. 07. 2018 (Po)AusterlitzRST Morava
     
  • 25. 06. 2018 (Po)SvratkaRST Morava
     
  • 25. 06. 2018 (Po)Ostrožská Nová VesRST Morava
     
  • 18. 06. 2018 (Po)OlomoucRST Morava
     
  • 12. 06. 2018 (Út)HaugschlagRST Morava
     
  • 11. 06. 2018 (Po)MnichRST Morava
     
  • 05. 06. 2018 (Út)KořenecRST Morava
     
  • 02. 06. 2018 (So) - 03. 06. 2018 (Ne)SvratkaRST Morava
     
  • 28. 05. 2018 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
     
  • 15. 05. 2018 (Út)SedínRST Morava
     
  • 14. 05. 2018 (Po)Hrubá BoršaRST Morava
     
  • 07. 05. 2018 (Po)OlomoucRST Morava
     
  • 23. 04. 2018 (Po)AusterlitzRST Morava
     
  • 16. 04. 2018 (Po)PoysdorfRST Morava
     
  • 02. 10. 2017 (Po)OlomoucRST Morava, RST Slezsko
    Pohár Moravy - Sever vs. Jih
  • 25. 09. 2017 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
    Finále RST Morava
  • 19. 09. 2017 (Út)TelčRST Morava
     
  • 19. 09. 2017 (Út) - 20. 09. 2017 (St)Brno-KaskádaRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů
  • 11. 09. 2017 (Po)SenicaRST Morava
     
  • 21. 08. 2017 (Po)KořenecRST Morava
     
  • 14. 08. 2017 (Po)SvratkaRST Morava
     
  • 14. 08. 2017 (Po)Ostrožská N. Ves-JezeraRST Morava
     
  • 08. 08. 2017 (Út)DiamondRST Morava
     
  • 07. 08. 2017 (Po)AdamstalRST Morava
     
  • 31. 07. 2017 (Po) - 01. 08. 2017 (Út)ČeladnáRST Morava, RST Slezsko
    Mistrovství seniorů Moravy a Slezska
  • 24. 07. 2017 (Po)PoysdorfRST Morava
     
  • 17. 07. 2017 (Po)SkalicaRST Morava
     
  • 03. 07. 2017 (Po)AusterlitzRST Morava
     
  • 26. 06. 2017 (Po)SvratkaRST Morava
     
  • 26. 06. 2017 (Po)Ostrožská N. Ves-JezeraRST Morava
     
  • 19. 06. 2017 (Po)OlomoucRST Morava
     
  • 14. 06. 2017 (St)HaugschlagRST Morava
     
  • 13. 06. 2017 (Út)MnichRST Morava
     
  • 06. 06. 2017 (Út)KořenecRST Morava
     
  • 29. 05. 2017 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
     
  • 16. 05. 2017 (Út)Welten BáčRST Morava
     
  • 15. 05. 2017 (Po)Hrubá BoršaRST Morava
     
  • 09. 05. 2017 (Út)OlomoucRST Morava
     
  • 24. 04. 2017 (Po)AusterlitzRST Morava
     
  • 18. 04. 2017 (Út)PoysdorfRST Morava
     
  • 13. 10. 2016 (Čt)ČeladnáRST Morava, RST Slezsko
    Pohár Moravy, Sever vs. Jih
  • 03. 10. 2016 (Po) - 04. 10. 2016 (Út)BerounRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská, Senior tour
    Pohár regionů
  • 26. 09. 2016 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
    Na rány + Stableford, finále
  • 19. 09. 2016 (Po)TelčRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 12. 09. 2016 (Po)Penati, SenicaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 22. 08. 2016 (Po)KořenecRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 15. 08. 2016 (Po)SvratkaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 15. 08. 2016 (Po)Ostrožská Nová VesRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 09. 08. 2016 (Út)DiamondRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 08. 08. 2016 (Po)AdamstalRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 25. 07. 2016 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 18. 07. 2016 (Po)SkalicaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 04. 07. 2016 (Po)AusterlitzRST Morava
    Na rány + Stableford, Mistrovství regionu Morava 2. kolo
  • 27. 06. 2016 (Po)OlomoucRST Morava
    Na rány + Stableford, Mistrovství regionu Morava, 1. kolo
  • 20. 06. 2016 (Po)SvratkaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 20. 06. 2016 (Po)Ostrožská Nová VesRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 15. 06. 2016 (St)HaugschlagRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 14. 06. 2016 (Út)MnichRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 30. 05. 2016 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
    Na rány + Stableford, Mistrovství Moravy a Slezska 2. kolo
  • 23. 05. 2016 (Po)KořenecRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 17. 05. 2016 (Út)Báč, WeltenRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 16. 05. 2016 (Po)Hrubá BoršaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 09. 05. 2016 (Po)OlomoucRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 25. 04. 2016 (Po)AusterlitzRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 18. 04. 2016 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 05. 10. 2015 (Po)OlomoucRST Morava, RST Slezsko
    Pohár Moravy - sever vs. jih
  • 29. 09. 2015 (Út)Brno-KaskádaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 21. 09. 2015 (Po)TelčRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 14. 09. 2015 (Po)SenicaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 09. 09. 2015 (St) - 10. 09. 2015 (Čt)MnichRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská, Senior tour
    Pohár regionů
  • 24. 08. 2015 (Po)SvratkaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 24. 08. 2015 (Po)Ostrožská Nová VesRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 18. 08. 2015 (Út)DiamondRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 17. 08. 2015 (Po)AdamstalRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 10. 08. 2015 (Po)SkalicaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 27. 07. 2015 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 07. 07. 2015 (Út)AusterlitzRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 29. 06. 2015 (Po)OlomoucRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 22. 06. 2015 (Po)SvratkaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 22. 06. 2015 (Po)Ostrožská Nová VesRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 09. 06. 2015 (Út)MnichRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 08. 06. 2015 (Po)HaugschlagRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 01. 06. 2015 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 25. 05. 2015 (Po)KořenecRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 20. 05. 2015 (St)Hrubá BoršaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 11. 05. 2015 (Po)OlomoucRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 27. 04. 2015 (Po)AusterlitzRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 20. 04. 2015 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 06. 10. 2014 (Po)OlomoucRST Morava, RST Slezsko
    Pohár Moravy - sever vs. jih
  • 01. 10. 2014 (St) - 02. 10. 2014 (Čt)MnichRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská, Senior tour
    Pohár regionů ČSGA
  • 29. 09. 2014 (Po)KaskádaRST Morava
    Na rány, Stableford - finále
  • 22. 09. 2014 (Po)TelčRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 15. 09. 2014 (Po)KořenecRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 01. 09. 2014 (Po)OlomoucRST Morava
    Na rány, Stableford, Mistr. regionu 2. kolo
  • 25. 08. 2014 (Po)SvratkaRST Morava
    Stableford
  • 25. 08. 2014 (Po)Jezera – Ostrožská Nová VesRST Morava
    Stableford
  • 04. 08. 2014 (Po)SkalicaRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 28. 07. 2014 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 15. 07. 2014 (Út)SenicaRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 30. 06. 2014 (Po)TelčRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 17. 06. 2014 (Út)HaugschlagRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 16. 06. 2014 (Po)MnichRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 09. 06. 2014 (Po)AusterlitzRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 26. 05. 2014 (Po)KaskádaRST Morava
    Na rány, Stableford, mistr. reg. Morava I.
  • 13. 05. 2014 (Út)KořenecRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 05. 05. 2014 (Po)AusterlitzRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 02. 05. 2014 (Pá)OlomoucRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 28. 04. 2014 (Po)SvratkaRST Morava
    Stableford
  • 28. 04. 2014 (Po)Jezera – Ostrožská Nová VesRST Morava
    Stableford
  • 22. 04. 2014 (Út)PoysdorfRST Morava
    Na rány, Stableford
  • 07. 10. 2013 (Po)OlomoucRST Morava, RST Slezsko
    Pohár Moravy - sever vs. jih
  • 01. 10. 2013 (Út) - 02. 10. 2013 (St)MnichRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská, Senior tour
    Pohár regionů
  • 30. 09. 2013 (Po)Brno – KaskádaRST Morava
    Na rány + stableford
  • 23. 09. 2013 (Po)TelčRST Morava
    Na rány + stableford
  • 16. 09. 2013 (Po)SenicaRST Morava
    Na rány + stableford
  • 09. 09. 2013 (Po)OlomoucRST Morava
    Na rány + stableford
  • 26. 08. 2013 (Po)SvratkaRST Morava
    Stableford
  • 26. 08. 2013 (Po)JezeraRST Morava
    Stableford
  • 19. 08. 2013 (Po)SkalicaRST Morava
    Na rány + stableford
  • 12. 08. 2013 (Po)TelčRST Morava
    Na rány + stableford
  • 29. 07. 2013 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány + stableford
  • 15. 07. 2013 (Po)AusterlitzRST Morava
    Na rány + stableford, Mistr. regionu Morava I
  • 08. 07. 2013 (Po)KořenecRST Morava
    Na rány + stableford
  • 24. 06. 2013 (Po)MnichRST Morava
    Na rány + stableford
  • 23. 06. 2013 (Ne)HaugschlagRST Morava
    Na rány + stableford
  • 27. 05. 2013 (Po)Brno – KaskádaRST Morava
    Na rány + stableford
  • 14. 05. 2013 (Út)AusterlitzRST Morava
    Na rány + stableford
  • 09. 05. 2013 (Čt)KořenecRST Morava
    Na rány + stableford
  • 02. 05. 2013 (Čt)OlomoucRST Morava
    Na rány + stableford
  • 22. 04. 2013 (Po)SvratkaRST Morava
    Stableford
  • 22. 04. 2013 (Po)JezeraRST Morava
    Stableford
  • 15. 04. 2013 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány + stableford
  • 08. 10. 2012 (Po)OlomoucRST Morava, RST Slezsko
    Utkání regionů Morava Sever vs. Jih.
  • 03. 10. 2012 (St) - 04. 10. 2012 (Čt)MnichRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Slezsko, RST Středočeská, Senior tour
    Pohár regionů.
  • 01. 10. 2012 (Po)KořenecRST Morava
    Na rány.
  • 24. 09. 2012 (Po)TelčRST Morava
    Na rány.
  • 17. 09. 2012 (Po)SkalicaRST Morava
    Na rány.
  • 10. 09. 2012 (Po)OlomoucRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 20. 08. 2012 (Po)SvratkaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 20. 08. 2012 (Po)Jezera – Ostrožská Nová VesRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 13. 08. 2012 (Po)Brno – KaskádaRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 30. 07. 2012 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 16. 07. 2012 (Po)AusterlitzRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 25. 06. 2012 (Po)WaidhofenRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 18. 06. 2012 (Po)KořenecRST Morava
    Na rány + Stableford
  • 21. 05. 2012 (Po)Brno – KaskádaRST Morava
    Na rány.
  • 14. 05. 2012 (Po)SkalicaRST Morava
    Na rány.
  • 02. 05. 2012 (St)OlomoucRST Morava
    Na rány.
  • 23. 04. 2012 (Po)Jezera – Ostrožská Nová VesRST Morava
    Na rány.
  • 16. 04. 2012 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány.
  • 10. 04. 2012 (Út)AusterlitzRST Morava
    Na rány.
  • 10. 10. 2011 (Po)OlomoucRST Morava, RST Slezsko
    Utkání regionů Morava Sever vs. Jih.
  • 05. 10. 2011 (St) - 06. 10. 2011 (Čt)MnichRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Slezsko, Senior tour
    Pohár regionů.
  • 03. 10. 2011 (Po)KořenecRST Morava
    Stableford.
  • 19. 09. 2011 (Po)TelčRST Morava
    Stableford.
  • 05. 09. 2011 (Po)OlomoucRST Morava
    Stableford.
  • 22. 08. 2011 (Po)SvratkaRST Morava
    Stableford.
  • 15. 08. 2011 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
    Stableford.
  • 08. 08. 2011 (Po)TelčRST Morava
    Quattro Cup 3. kolo.
  • 01. 08. 2011 (Po)PoysdorfRST Morava
    Stableford.
  • 18. 07. 2011 (Po)AusterlitzRST Morava
    Stableford.
  • 11. 07. 2011 (Po)KořenecRST Morava
    Quattro Cup 2. kolo.
  • 20. 06. 2011 (Po)WaidhofenRST Morava
    Stableford.
  • 13. 06. 2011 (Po)KořenecRST Morava
    Stableford.
  • 30. 05. 2011 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
    Stableford.
  • 23. 05. 2011 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
    Quattro Cup 1. kolo.
  • 16. 05. 2011 (Po)OlomoucRST Morava
    Stableford.
  • 09. 05. 2011 (Po)Jezera – Ostrožská Nová VesRST Morava
    Stableford.
  • 18. 04. 2011 (Po)PoysdorfRST Morava
    Stableford.
  • 11. 04. 2011 (Po)AusterlitzRST Morava
    Stableford.
  • 11. 10. 2010 (Po)OlomoucRST Morava
    Utkání regionů Sever vs. Jih.
  • 04. 10. 2010 (Po)KořenecRST Morava
    Na rány.
  • 06. 09. 2010 (Po)OlomoucRST Morava
    Na rány.
  • 16. 08. 2010 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
    Na rány.
  • 02. 08. 2010 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány.
  • 19. 07. 2010 (Po)AusterlitzRST Morava
    Na rány.
  • 14. 06. 2010 (Po)KořenecRST Morava
    Na rány.
  • 31. 05. 2010 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
    Na rány.
  • 24. 05. 2010 (Po)OlomoucRST Morava
    Na rány.
  • 17. 05. 2010 (Po)TelčRST Morava
    Na rány.
  • 19. 04. 2010 (Po)PoysdorfRST Morava
    Na rány.
  • 12. 04. 2010 (Po)AusterlitzRST Morava
    Na rány.
Tisknout stránku Tisknout stránku