Česká seniorská golfová asociace


Komentáře

Nominační turnaj v Mladé Boleslavi — 6 komentářů

 1. Hezký den,

  byl jsem překvapen, že i když jsem na tomto turnaji zaplatil členský poplatek 500,- Kč,za členství v ČSGA, nedostal jsem žádné potvrzení o úhradě, že prý to není potřeba. Pak jsem byl překvapen, že nejsem veden ve výsledkové listině členů ČSGA.
  Totéž se opakovalo při nominačním turnaji v Berouně, kde na mně opět vymáhali zaplacení členského poplatku 500,- Kč, což jsem odmítl s odkazem, že mi byla 7.5. doručena zpráva od pana Ctirada Matějky, že byla dokončena moje registrace člena ČSGA. Přesto zase nejsem uveden ve výsledkové listině členů ČSGA.

  Může mi někdo prosím vysvětlit tento postup ?

  Děkuji za odpověď.

  S pozdravem

  Ing. Jiří Novák reg. č. 0860025

  • Dobrý den,
   pokusím se vysvětlit problém ,který jste popsal.
   Příspěvek člena ČSGA , při platbě v hotovosti před turnajem v Mladé Boleslavi Vás nepřidá do kategorie členové ČSGA , protože to není technicky možné.
   Následně po převodu peněz na účet jsem Vám potvrdil aktivaci členství na rok 2018 . Bohužel jsem již nezkontroloval Vaší aktivaci v databázi , která neproběhla . Omlouvám se Vám pane Nováku za způsobené potíže , nepříjemnosti , při dotazování pracovníků recepce na turnaji v Berouně.
   S pozdravem Ctirad Matějka

 2. Hezký den,

  děkuji za vysvětlení, ale aktivace neproběhla ani dodnes. Nevím jak to bude probíhat na dalším turnaji pořádaném ČSGA. Doufám, že to bude již v pořádku.

  S pozdravem

  Ing. Jiří Novák

 3. Dobrý den,
  v pořádku to je. Ještě doplňuji informace pro všechny členy ČSGA , jak si zkontrolovat aktivaci členství. Na webu cgf v záložce “hráči” napíšete velkými písmeny svoje PŘIJMENÍ a Jméno. Zadáte vyhledat
  http://www.cgf.cz/cz/cgf/subjekty-cgf/hraci
  Navíc.
  Pro klub který pořádá turnaj je nutné , aby tzv. “Editoval” členy ČSGA ráno před turnajem.
  Děkuji Ctirad Matějka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.