Zpráva o Marisa Sgaravatti Trophy

Mezinárodní

Ve dnech 28. 6. až 2. 7. 2010 proběhl v Portugalsku za účasti našeho reprezentačního týmu žen XX. ročník Marisa Sgaravatti Trophy, který se uskutečnil v resortu golfového hřiště Penha Longa nedaleko Lisabonu.

Za naše barvy bojovaly: Helena Janoudová, Věra Hesová, Eva Schovánková, Eva Tichá, Kamila Pobudová a Lenka Budinová.

Hřiště bylo velmi náročné, kopcovité a s nezvykle silným větrem po celých 5 dnů. První 2 kola se hrála na rány a dle výsledků byly utvořeny skupiny po 4. družstvech. 3. kolo se hrála jamkovka, v níž se utkalo 1. družstvo se 4. a 2. s 3. ve skupině. 4. kolo se hrála opět jamkovka – vítězky ze 3. kola a poražené ze 3. kola proti sobě.

V prvním kole bylo naše družstvo velmi úspěšné, neboť s výsledky 83, 85, 89, 92, 94 vybojovalo 6. místo, v druhém kole jsme se však zhoršily a s výsledky 89, 89, 89, 93, 95 jsme obsadily 10. místo (pouze o 3 rány za třemi družstvy se shodným výsledkem).

V jamkové hře v následujících dvou kolech se nám příliš nedařilo a po prohře první jamkovky s týmem  Německa i druhé jamkovky s týmem Islandu nakonec obsadilo družstvo České republiky 12. místo. Celkově na 1. místě se umístilo družstvo Itálie, na 2. místě Belgie a 3. místo obsadilo Španělsko.

Lenka Budinová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.