Zpráva STK ČSGA

Senior tour

Dovoluji si zmínit dvě události:

  • Tradiční dvoukolová soutěž Mistrovství Moravy a Slezska se uskuteční v areálu Silesia golf resort Kravaře ve dnech 3. a 4. srpna 2015. Hřiště je skvěle připraveno, greeny jsou přijatelně rychlejší než jak jsme je znali z minulých ročníků. I když soutěž je dvoudenní, hráči, kteří nechtějí soutěžit o tituly, se mohou účastnit jen jednoho kola. První den soutěže je zároveň součástí Moravskoslezské tour.
  • V pátek byla ukončena soutěž družstev seniorek 25. ročníku Marisa Sgaravatti Trophy na hřišti v Karlových Varech. ČR se účastnila družstvy v obou věkových kategoriích. V kategorii 50+ dosáhly naše hráčky po bojovném a úžasném výkonu až na bronzové medaile, a to při účasti 16 družstev. Našim hráčkám srdečně blahopřejeme. Podařilo se jim tak dovršit jejich dlouholetou a cílevědomou snahu. Jejich úspěchem je i organizační příprava a průběh celé soutěže.
    O třetí místo v Evropě se zasloužily hráčky: Amara Zemplínerová, Pavla Přibylová, Věra Hesová, Michaela Šimková, Helena Janoudová, Lenka Budinová kpt. Vítězkami se stalo družstvo Itálie před Švýcarskem.

Jiří Císař

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..