RST Středočeská – archiv

Propozice RST Středočeská 2014.

Propozice RST Středočeská 2013.

Propozice RST Středočeská 2012.

Propozice RST Středočeská 2011.


  • 04. 06. 2024 (Út)Mladá BoleslavRST Středočeská
     
  • 28. 05. 2024 (Út)Česká LípaRST Středočeská
     
  • 21. 05. 2024 (Út)MolitorovRST Středočeská
     
  • 16. 05. 2024 (Čt)Konopiště (Radecký)RST Středočeská
     
  • 09. 05. 2024 (Čt)LíšniceRST Středočeská
     
  • 30. 04. 2024 (Út)Terezín-KotlinaRST Středočeská
     
  • 23. 04. 2024 (Út)Stará BoleslavRST Středočeská
     
  • 16. 04. 2024 (Út)HodkovičkyRST Středočeská
     
  • 17. 10. 2023 (Út)Černý MostRST Středočeská
    Finálový turnaj
  • 09. 10. 2023 (Po) - 10. 10. 2023 (Út)Brno – KaskádaRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Plzeň, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů
  • 27. 09. 2023 (St)BítozevesRST Středočeská
     
  • 19. 09. 2023 (Út)VinořRST Středočeská
     
  • 12. 09. 2023 (Út)Konopiště RadeckýRST Středočeská
     
  • 05. 09. 2023 (Út)MstěticeRST Středočeská
     
  • 31. 08. 2023 (Čt)ZbraslavRST Středočeská
     
  • 22. 08. 2023 (Út)Mladá BoleslavRST Středočeská
     
  • 15. 08. 2023 (Út)AlbatrosRST Středočeská
     
  • 08. 08. 2023 (Út)BerounRST Středočeská
     
  • 01. 08. 2023 (Út)Čertovo BřemenoRST Středočeská
     
  • 27. 07. 2023 (Čt)KácovRST Středočeská
     
  • 18. 07. 2023 (Út)BeřoviceRST Středočeská
     
  • 13. 07. 2023 (Čt)PoděbradyRST Středočeská
     
  • 04. 07. 2023 (Út)PyšelyRST Středočeská
     
  • 28. 06. 2023 (St)SlapyRST Středočeská
     
  • 20. 06. 2023 (Út)MolitorovRST Středočeská
     
  • 15. 06. 2023 (Čt)Česká LípaRST Středočeská
     
  • 06. 06. 2023 (Út)KarlštejnRST Středočeská
     
  • 30. 05. 2023 (Út)Černý MostRST Středočeská
     
  • 25. 05. 2023 (Čt)BenátkyRST Středočeská
     
  • 16. 05. 2023 (Út)Konopiště d'EsteRST Středočeská
     
  • 11. 05. 2023 (Čt)LíšniceRST Středočeská
     
  • 25. 04. 2023 (Út)Terezín-KotlinaRST Středočeská
     
  • 18. 04. 2023 (Út)Stará BoleslavRST Středočeská
     
  • 11. 04. 2023 (Út)HodkovičkyRST Středočeská
     
  • 18. 10. 2022 (Út)PoděbradyRST Středočeská
     
  • 13. 10. 2022 (Čt)MstěticeRST Středočeská
     
  • 10. 10. 2022 (Po) - 11. 10. 2022 (Út)Český KrumlovRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Plzeň, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů
  • 06. 10. 2022 (Čt)Mladá BoleslavRST Středočeská
     
  • 27. 09. 2022 (Út)Černý MostRST Středočeská
     
  • 20. 09. 2022 (Út)BenátkyRST Středočeská
     
  • 13. 09. 2022 (Út)Konopiště RadeckýRST Středočeská
     
  • 06. 09. 2022 (Út)ZbraslavRST Středočeská
     
  • 30. 08. 2022 (Út)Lázně BohdanečRST Středočeská
     
  • 25. 08. 2022 (Čt)SlapyRST Středočeská
     
  • 16. 08. 2022 (Út)PyšelyRST Středočeská
     
  • 09. 08. 2022 (Út)KarlštejnRST Středočeská
     
  • 02. 08. 2022 (Út)KácovRST Středočeská
     
  • 28. 07. 2022 (Čt)AlbatrossRST Středočeská
     
  • 19. 07. 2022 (Út)MolitorovRST Středočeská
     
  • 12. 07. 2022 (Út)BeřoviceRST Středočeská
     
  • 07. 07. 2022 (Čt)BerounRST Středočeská
     
  • 28. 06. 2022 (Út)Terezín-KotlinaRST Středočeská
     
  • 22. 06. 2022 (St)MstěticeRST Středočeská
     
  • 16. 06. 2022 (Čt)Česká LípaRST Středočeská
     
  • 09. 06. 2022 (Čt)Mladá BoleslavRST Středočeská
     
  • 01. 06. 2022 (St)Čertovo břemenoRST Středočeská
     
  • 26. 05. 2022 (Čt)PoděbradyRST Středočeská
     
  • 17. 05. 2022 (Út)Černý MostRST Středočeská
     
  • 10. 05. 2022 (Út)Konopiště d'EsteRST Středočeská
     
  • 03. 05. 2022 (Út)LíšniceRST Středočeská
     
  • 26. 04. 2022 (Út)BítozevesRST Středočeská
     
  • 19. 04. 2022 (Út)Stará BoleslavRST Středočeská
     
  • 12. 04. 2022 (Út)HodkovičkyRST Středočeská
     
  • 19. 10. 2021 (Út)Mladá BoleslavRST Středočeská
    Finále 2021
  • 11. 10. 2021 (Po) - 12. 10. 2021 (Út)Brno-KaskádaRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Plzeň, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů 2021
  • 21. 09. 2021 (Út)ZbraslavRST Středočeská
     
  • 14. 09. 2021 (Út)Konopiště d'EsteRST Středočeská
     
  • 07. 09. 2021 (Út)PyšelyRST Středočeská
     
  • 31. 08. 2021 (Út)MstěticeRST Středočeská
     
  • 26. 08. 2021 (Čt)BítozevesRST Středočeská
     
  • 17. 08. 2021 (Út)SlapyRST Středočeská
     
  • 10. 08. 2021 (Út)BeřoviceRST Středočeská
     
  • 03. 08. 2021 (Út)KarlštejnRST Středočeská
     
  • 29. 07. 2021 (Čt)Lázně BohdanečRST Středočeská
     
  • 22. 07. 2021 (Čt)AlbatrossRST Středočeská
     
  • 16. 07. 2021 (Pá)MstěticeRST Středočeská
    Finále 2020
  • 13. 07. 2021 (Út)MolitorovRST Středočeská
     
  • 07. 07. 2021 (St)BenátkyRST Středočeská
     
  • 29. 06. 2021 (Út)KácovRST Středočeská
     
  • 22. 06. 2021 (Út)Černý MostRST Středočeská
     
  • 15. 06. 2021 (Út)Česká LípaRST Středočeská
     
  • 10. 06. 2021 (Čt)Mladá BoleslavRST Středočeská
     
  • 01. 06. 2021 (Út)BerounRST Středočeská
     
  • 25. 05. 2021 (Út)Čertovo BřemenoRST Středočeská
     
  • 20. 05. 2021 (Čt)PoděbradyRST Středočeská
     
  • 11. 05. 2021 (Út)Konopiště RadeckýRST Středočeská
     
  • 04. 05. 2021 (Út)LíšniceRST Středočeská
     
  • 12. 10. 2020 (Po) - 13. 10. 2020 (Út)Český KrumlovRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Plzeň, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů
  • 22. 10. 2019 (Út) - 23. 10. 2019 (St)ČeladnáRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Plzeň, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů
  • 15. 10. 2019 (Út)Černý MostRST Středočeská
     
  • 01. 10. 2019 (Út)ZbraslavRST Středočeská
     
  • 23. 09. 2019 (Po)MolitorovRST Středočeská
     
  • 17. 09. 2019 (Út)Konopiště (D'Este)RST Středočeská
     
  • 10. 09. 2019 (Út)BenátkyRST Středočeská
     
  • 03. 09. 2019 (Út)KarlštejnRST Středočeská
     
  • 27. 08. 2019 (Út)BítozevesRST Středočeská
     
  • 20. 08. 2019 (Út)Mladá BoleslavRST Středočeská
     
  • 13. 08. 2019 (Út)Terezín-KotlinaRST Středočeská
     
  • 06. 08. 2019 (Út)PoděbradyRST Středočeská
     
  • 30. 07. 2019 (Út)KácovRST Středočeská
     
  • 23. 07. 2019 (Út)SlapyRST Středočeská
     
  • 16. 07. 2019 (Út)Česká LípaRST Středočeská
     
  • 09. 07. 2019 (Út)AlbatrossRST Středočeská
     
  • 01. 07. 2019 (Po)PyšelyRST Středočeská
     
  • 25. 06. 2019 (Út)BeřoviceRST Středočeská
     
  • 18. 06. 2019 (Út)Konopiště (Radecký)RST Středočeská
     
  • 11. 06. 2019 (Út)BerounRST Středočeská
     
  • 04. 06. 2019 (Út)MstěticeRST Středočeská
     
  • 28. 05. 2019 (Út)Černý MostRST Středočeská
     
  • 21. 05. 2019 (Út)Čertovo BřemenoRST Středočeská
     
  • 14. 05. 2019 (Út)Stará BoleslavRST Středočeská
     
  • 16. 04. 2019 (Út)LíšniceRST Středočeská
     
  • 09. 04. 2019 (Út)HodkovičkyRST Středočeská
     
  • 16. 10. 2018 (Út) - 17. 10. 2018 (St)DýšinaRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů
  • 25. 09. 2017 (Po)HostivařRST Středočeská
     
  • 19. 09. 2017 (Út)ZbraslavRST Středočeská
     
  • 19. 09. 2017 (Út) - 20. 09. 2017 (St)Brno-KaskádaRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská
    Pohár regionů
  • 12. 09. 2017 (Út)HodkovičkyRST Středočeská
     
  • 05. 09. 2017 (Út)RoudničkaRST Středočeská
     
  • 29. 08. 2017 (Út)SlapyRST Středočeská
     
  • 22. 08. 2017 (Út)Terezín-KotlinaRST Středočeská
     
  • 15. 08. 2017 (Út)BítozevesRST Středočeská
     
  • 08. 08. 2017 (Út)KarlštejnRST Středočeská
     
  • 01. 08. 2017 (Út)Lázně BohdanečRST Středočeská
     
  • 18. 07. 2017 (Út)BeřoviceRST Středočeská
     
  • 11. 07. 2017 (Út)AlbatrossRST Středočeská
     
  • 04. 07. 2017 (Út)BenátkyRST Středočeská
     
  • 27. 06. 2017 (Út)BerounRST Středočeská
     
  • 20. 06. 2017 (Út)Česká LípaRST Středočeská
     
  • 13. 06. 2017 (Út)Mladá BoleslavRST Středočeská
     
  • 05. 06. 2017 (Po)MstěticeRST Středočeská
     
  • 30. 05. 2017 (Út)KonopištěRST Středočeská
     
  • 23. 05. 2017 (Út)Černý MostRST Středočeská
     
  • 16. 05. 2017 (Út)Čertovo BřemenoRST Středočeská
     
  • 09. 05. 2017 (Út)PoděbradyRST Středočeská
     
  • 02. 05. 2017 (Út)LíšniceRST Středočeská
     
  • 11. 04. 2017 (Út)Stará BoleslavRST Středočeská
     
  • 04. 04. 2017 (Út)PyšelyRST Středočeská
     
  • 11. 10. 2016 (Út)BerounRST Středočeská
    Na rány + Stableford, finále
  • 04. 10. 2016 (Út)ŠtiřínRST Středočeská
    Na rány
  • 03. 10. 2016 (Po) - 04. 10. 2016 (Út)BerounRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská, Senior tour
    Pohár regionů
  • 27. 09. 2016 (Út)PodbořánkyRST Středočeská
    Na rány
  • 20. 09. 2016 (Út)MstěticeRST Středočeská
    Na rány
  • 13. 09. 2016 (Út)Konopiště d'EsteRST Středočeská
    Na rány
  • 05. 09. 2016 (Po)Mladá BoleslavRST Středočeská
    Na rány
  • 30. 08. 2016 (Út)MotolRST Středočeská
    Na rány
  • 23. 08. 2016 (Út)SlapyRST Středočeská
    Na rány
  • 16. 08. 2016 (Út)KarlštejnRST Středočeská
    Na rány
  • 09. 08. 2016 (Út)BítozevesRST Středočeská
    Na rány
  • 02. 08. 2016 (Út)BenátkyRST Středočeská
    Na rány
  • 27. 07. 2016 (St)BeřoviceRST Středočeská
    Na rány
  • 18. 07. 2016 (Po)Lázně BohdanečRST Středočeská
    Na rány
  • 12. 07. 2016 (Út)AlbatrossRST Středočeská
    Na rány
  • 28. 06. 2016 (Út)BerounRST Středočeská
    Na rány
  • 20. 06. 2016 (Po)HostivařRST Středočeská
    Na rány
  • 14. 06. 2016 (Út)PoděbradyRST Středočeská
    Na rány
  • 07. 06. 2016 (Út)RoudničkaRST Středočeská
    Na rány
  • 31. 05. 2016 (Út)Česká LípaRST Středočeská
    Na rány
  • 23. 05. 2016 (Po)Čertovo BřemenoRST Středočeská
    Na rány
  • 17. 05. 2016 (Út)ZbraslavRST Středočeská
    Na rány
  • 09. 05. 2016 (Po)Černý MostRST Středočeská
    Na rány
  • 03. 05. 2016 (Út)HodkovičkyRST Středočeská
    Na rány
  • 25. 04. 2016 (Po)LíšniceRST Středočeská
    Na rány
  • 20. 04. 2016 (St)Stará BoleslavRST Středočeská
    Na rány
  • 12. 04. 2016 (Út)Terezín KotlinaRST Středočeská
    Na rány
  • 04. 04. 2016 (Po)PyšelyRST Středočeská
    Na rány
  • 13. 10. 2015 (Út)Mladá BoleslavRST Středočeská
    Na rány, finále soutěže
  • 05. 10. 2015 (Po)BotanikaRST Středočeská
    Na rány
  • 29. 09. 2015 (Út)ŠtiřínRST Středočeská
    Na rány
  • 22. 09. 2015 (Út)ZbraslavRST Středočeská
    Na rány
  • 15. 09. 2015 (Út)MotolRST Středočeská
    Na rány
  • 09. 09. 2015 (St) - 10. 09. 2015 (Čt)MnichRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská, Senior tour
    Pohár regionů
  • 08. 09. 2015 (Út)Konopiště d'EsteRST Středočeská
    Na rány
  • 01. 09. 2015 (Út)BenátkyRST Středočeská
    Na rány
  • 11. 08. 2015 (Út)SlapyRST Středočeská
    Na rány
  • 11. 08. 2015 (Út)KarlštejnRST Středočeská
    Na rány
  • 04. 08. 2015 (Út)Černý mostRST Středočeská
    Na rány
  • 28. 07. 2015 (Út)Lázně BohdanečRST Středočeská
    Na rány
  • 21. 07. 2015 (Út)HodkovičkyRST Středočeská
    Na rány
  • 14. 07. 2015 (Út)AlbatrossRST Středočeská
    Na rány
  • 07. 07. 2015 (Út)LíšniceRST Středočeská
    Na rány
  • 30. 06. 2015 (Út)RoudničkaRST Středočeská
    Na rány
  • 23. 06. 2015 (Út)HostivařRST Středočeská
    Na rány
  • 16. 06. 2015 (Út)Čertovo břemenoRST Středočeská
    Na rány
  • 08. 06. 2015 (Po)Mladá BoleslavRST Středočeská
    Na rány
  • 02. 06. 2015 (Út)PoděbradyRST Středočeská
    Na rány
  • 26. 05. 2015 (Út)BítozevesRST Středočeská
    Na rány
  • 19. 05. 2015 (Út)BeřoviceRST Středočeská
    Na rány
  • 05. 05. 2015 (Út)Terezín-KotlinaRST Středočeská
    Na rány
  • 27. 04. 2015 (Po)MstěticeRST Středočeská
    Na rány
  • 20. 04. 2015 (Po)Černý mostRST Středočeská
    Na rány
  • 13. 04. 2015 (Po)Loreta-PyšelyRST Středočeská
    Na rány
  • 07. 04. 2015 (Út)Stará BoleslavRST Středočeská
    Na rány
  • 07. 10. 2014 (Út)ZbraslavRST Středočeská
    Na rány, finále
  • 01. 10. 2014 (St) - 02. 10. 2014 (Čt)MnichRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská, Senior tour
    Pohár regionů ČSGA
  • 30. 09. 2014 (Út)ŠtiřínRST Středočeská
    Na rány
  • 22. 09. 2014 (Po)Mladá BoleslavRST Středočeská
    Na rány
  • 16. 09. 2014 (Út)Konopiště, D'EsteRST Středočeská
    Na rány
  • 09. 09. 2014 (Út)BotanikaRST Středočeská
    Na rány
  • 02. 09. 2014 (Út)BenátkyRST Středočeská
    Na rány
  • 25. 08. 2014 (Po)BítozevesRST Středočeská
    Na rány
  • 19. 08. 2014 (Út)Praha-MotolRST Středočeská
    Na rány
  • 12. 08. 2014 (Út)SlapyRST Středočeská
    Na rány
  • 05. 08. 2014 (Út)Lázně BohdanečRST Středočeská
    Na rány
  • 29. 07. 2014 (Út)Terezín-KotlinaRST Středočeská
    Na rány
  • 22. 07. 2014 (Út)HodkovičkyRST Středočeská
    Na rány
  • 15. 07. 2014 (Út)AlbatrossRST Středočeská
    Na rány
  • 08. 07. 2014 (Út)KarlštejnRST Středočeská
    Na rány
  • 01. 07. 2014 (Út)Černý MostRST Středočeská
    Na rány
  • 23. 06. 2014 (Po)LíšniceRST Středočeská
    Na rány
  • 17. 06. 2014 (Út)Čertovo BřemenoRST Středočeská
    Na rány
  • 10. 06. 2014 (Út)MolitorovRST Středočeská
    Na rány
  • 03. 06. 2014 (Út)PodbořánkyRST Středočeská
    Na rány
  • 03. 06. 2014 (Út)Hradec Králové – RoudničkaRST Středočeská
    Na rány
  • 26. 05. 2014 (Po)BeřoviceRST Středočeská
    Na rány
  • 20. 05. 2014 (Út)PoděbradyRST Středočeská
    Na rány
  • 12. 05. 2014 (Po)HostivařRST Středočeská
    Na rány
  • 22. 04. 2014 (Út)MstěticeRST Středočeská
    Na rány
  • 14. 04. 2014 (Po)PyšelyRST Středočeská
    Na rány
  • 08. 04. 2014 (Út)Stará BoleslavRST Středočeská
    Na rány
  • 08. 10. 2013 (Út)PyšelyRST Středočeská
    Na rány - finále
  • 01. 10. 2013 (Út) - 02. 10. 2013 (St)MnichRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Severočeská, RST Slezsko, RST Středočeská, RST Východočeská, Senior tour
    Pohár regionů
  • 23. 09. 2013 (Po)Mladá BoleslavRST Středočeská
    Na rány.
  • 17. 09. 2013 (Út)KonopištěRST Středočeská
    Na rány.
  • 10. 09. 2013 (Út)BotanikaRST Středočeská
    Na rány.
  • 03. 09. 2013 (Út)BenátkyRST Středočeská
    Na rány.
  • 27. 08. 2013 (Út)BítozevesRST Středočeská
    Na rány.
  • 20. 08. 2013 (Út)Lázbě BohdanečRST Středočeská
    Na rány.
  • 13. 08. 2013 (Út)SlapyRST Středočeská
    Na rány.
  • 06. 08. 2013 (Út)HostivařRST Středočeská
    Na rány.
  • 30. 07. 2013 (Út)HodkovičkyRST Středočeská
    Na rány.
  • 23. 07. 2013 (Út)BeřoviceRST Středočeská
    Na rány.
  • 16. 07. 2013 (Út)KarlštejnRST Středočeská
    Na rány.
  • 09. 07. 2013 (Út)Praha-MotolRST Středočeská
    Na rány.
  • 02. 07. 2013 (Út)ŠtiřínRST Středočeská
    Na rány.
  • 25. 06. 2013 (Út)AlbatrosRST Středočeská
    Na rány.
  • 18. 06. 2013 (Út)Čertovo břemenoRST Středočeská
    Na rány.
  • 11. 06. 2013 (Út)LíšniceRST Středočeská
    Na rány.
  • 28. 05. 2013 (Út)ZbraslavRST Středočeská
    Na rány.
  • 21. 05. 2013 (Út)Terezín-KotlinaRST Středočeská
    Na rány.
  • 14. 05. 2013 (Út)Černý mostRST Středočeská
    Na rány.
  • 30. 04. 2013 (Út)MstěticeRST Středočeská
    Na rány.
  • 18. 04. 2013 (Čt)PoděbradyRST Středočeská
    Na rány.
  • 09. 04. 2013 (Út)Stará BoleslavRST Středočeská
    Na rány.
  • 03. 10. 2012 (St) - 04. 10. 2012 (Čt)MnichRST Jihočeská, RST Lázeňská, RST Morava, RST Podkrušnohorská, RST Slezsko, RST Středočeská, Senior tour
    Pohár regionů.
  • 18. 09. 2012 (Út)BenátkyRST Středočeská
    Na rány.
  • 11. 09. 2012 (Út)BotanikaRST Středočeská
    Na rány.
  • 28. 08. 2012 (Út)Lázně BohdanečRST Středočeská
    Na rány.
  • 14. 08. 2012 (Út)SlapyRST Středočeská
    Na rány.
  • 07. 08. 2012 (Út)ŠtiřínRST Středočeská
    Na rány.
  • 31. 07. 2012 (Út)HodkovičkyRST Středočeská
    Na rány.
  • 24. 07. 2012 (Út)BeřoviceRST Středočeská
    Na rány.
  • 10. 07. 2012 (Út)PoděbradyRST Středočeská
    Na rány.
  • 03. 07. 2012 (Út)LíšniceRST Středočeská
    Na rány.
  • 26. 06. 2012 (Út)HostivařRST Středočeská
    Na rány.
  • 19. 06. 2012 (Út)Čertovo BřemenoRST Středočeská
    Na rány.
  • 05. 06. 2012 (Út)KotlinaRST Středočeská
    Na rány.
  • 29. 05. 2012 (Út)PodbořánkyRST Středočeská
    Na rány.
  • 15. 05. 2012 (Út)Černý MostRST Středočeská
    Na rány.
  • 03. 05. 2012 (Čt)Praha-MotolRST Středočeská
    Na rány.
  • 10. 04. 2012 (Út)Stará BoleslavRST Středočeská
    Na rány.
  • 27. 09. 2011 (Út)PoděbradyRST Středočeská
    Na rány.
  • 20. 09. 2011 (Út)Lázně BohdanečRST Středočeská
    Na rány.
  • 13. 09. 2011 (Út)BenátkyRST Středočeská
    Na rány.
  • 06. 09. 2011 (Út)HořehledyRST Středočeská
    Na rány.
  • 30. 08. 2011 (Út)LíšniceRST Středočeská
    Na rány.
  • 16. 08. 2011 (Út)HostivařRST Středočeská
    Na rány.
  • 09. 08. 2011 (Út)Mladá BoleslavRST Středočeská
    Na rány.
  • 02. 08. 2011 (Út)ŠtiřínRST Středočeská
    Na rány.
  • 26. 07. 2011 (Út)BeřoviceRST Středočeská
    Na rány.
  • 12. 07. 2011 (Út)Čertovo břemenoRST Středočeská
    Na rány.
  • 28. 06. 2011 (Út)MolitorovRST Středočeská
    Na rány.
  • 14. 06. 2011 (Út)SlapyRST Středočeská
    Na rány.
  • 31. 05. 2011 (Út)MstěticeRST Středočeská
    Na rány.
  • 24. 05. 2011 (Út)BotanikaRST Středočeská
    Na rány.
  • 20. 05. 2011 (Pá)MyštěvesRST Středočeská
    Na rány.
  • 03. 05. 2011 (Út)KotlinaRST Středočeská
    Na rány.
  • 19. 04. 2011 (Út)Stará BoleslavRST Středočeská
    Na rány.
Tisknout stránku Tisknout stránku