Olomouc Quatro cup

Turnaj Quatro Cup

Datum konání:11. 07. 2017 (Út)
Druh turnaje:Quatro cup družstev

Odkaz na:Propozice, příp. výsledky turnaje

Výsledky zde

V úterý 11. července 2017 se uskutečnilo další kolo Quatro cupu a to na hřišti v Olomouci. Celou noc předtím vytrvale pršelo a ještě v 9 hodin ráno se rozhodovalo, zda se bude vůbec hrát. Kapitáni rozhodli, že se do toho půjde. Vrtkavé počasí nás vzalo na milost, od půl desáté jako když utne, přestalo pršet a celé kolo až do posledního flajtu, který dohrál o půl třetí, bylo bez jediné kapky. O patnáct minut později opět déšť pokračoval. Lépe se to nedalo naplánovat.

Pětičlenná družstva GC Brno, PGCOV Ostrava, GC Olomouc a GC Austerlitz změřila síly v jamkovce jednotlivců.

Družstva v někde mírně a jinde více pozměněných sestavách (přece jenom nastala doba dovolených) odehrála kolo s těmito výsledky:

Ostrava porazila Olomouc 4:1 a Brno překvapivě vysoko podlehlo Slavkovu 0,5:4,5. Znamená to, že stejně jako v minulých letech rozhodne o vítězi až poslední finálové kolo ve Slavkově ve středu 6. září 2017. Ostrava (pokud chce vyhrát a při předpokládaném vítězství domácího Slavkova) nesmí prohrát s Brnem. Brno je už reálně ze hry o vítězství, ale pokud porazí Ostravu, může Slavkovu dopomoci, aby se po více než 10 letech potěšil z putovního poháru pro vítěze.

Milan Bučík, ředitel soutěže


Adresa místa konání:
Véska č. 40
783 16 Dolany

Odkaz na stránku hřiště Olomouc

Jak na hřiště:

Hřiště se nachází v lokalitě Dolany – Véska, 12 km z centra Olomouce. Vjezd do areálu je asi 1 km nad posledními domy Vésky.

Ve směru od Brna: Z dálnice vyjet exitem Holice (u hypermarketu Olympia), směr Olomouc, na křižovatkách držet směr na Šternberk (Opava). Projet Týnečkem, v Dolanech odbočit doprava a jet stále ve směru na Vésku. Z Dolan je cesta vyznačena žlutými šipkami.

Směr od Ostravy: Před Olomoucí u Peugeotu odbočit doprava směr Bystrovany, dále na Samotišky, Toveř, Dolany, v Dolanech na návsi opět doprava na Jílovou, Vésku. Cesta je značena žlutými šipkami.

Poloha na mapě:


Chcete-li ukázat cestu na místo konání, zadejte do políčka místo svého výjezdu: