2018 Muži

Nominační btto

Nominační brutto

Ke dni 23. 5. 2018
PořadíHráčKlubPrům.Počet výsledkůPosl. hcp
1.KOTÁB MilanGCHOD3.3034.3
2.KOTEK TomášGCHOS4.3232.4
3.ČERVENÝ JosefGCEGL5.6125.2
4.NOVÁK JosefNAMCC5.9834.7
5.BINDAČ Miroslav PGCOV7.1724.5
6.ŠTURSA PetrVALGK7.1725.6
7.KUNŠTA AntonínRGCML8.1444.7
8.MOUČKA TomášPGCOV8.6727.4
9.HAKL Luboš sen.GKLIS9.1444.9
10.MOUČKA JanPGCOV9.6727.7
11.DUŠEK PavelGCHOD9.8947.0
12.KAABI FaouziGCKAR10.1125.1
13.PRAŽÁK PetrGCLIP10.1446.2
14.NACHÁZEL JiříGCBER10.3947.8
15.FOLDIN FrantišekGCHAR10.6445.4
16.RYŠAVÝ BorisGCLIP10.67112.5
17.GAIK MarekPGCMO11.1727.6
18.HOLEČEK PavelGCPAR11.67111.7
19.NEVRLÝ OtakarGCLIP11.67210.7
20.KVAČEK MiloušGCHOS12.3034.8
21.POLAVKA ZdeněkGKLIS12.6124.6
22.UHER OldřichGCPRH12.6447.9
23.MAGLEN Jiří st.PGCOV12.6449.9
24.JANÍK JosefPGCOV12.67211.1
25.DOSTÁLEK JaroslavBESGK12.8948.0
26.PILIP PavelRGCML13.1126.7
27.MARŠÁLEK OtakarGCZLO13.1128.3
28.SEQUENS RichardPGCGC13.1449.2
29.ILIADIS KosmasGCGCL13.6114.9
30.MATĚJKA CtiradGCNBY13.6447.6
31.BORT BedřichGCERP13.8948.4
32.NOSKY MiroslavGCBER14.1129.4
33.MARTINEC ArnoštGCHKR14.17210.3
34.CELBA Martin GDSAP14.61114.7
35.SEMERÁD LadislavGCHKR14.6729.5
36.NOVÁK JiříGCJES14.8247.0
37.LAUBE KarelGCPRH15.39411.7
38.HÁROVNÍK JaromírGCMUP15.6126.6
39.KLEPAL VladimírALBGC15.61113.5
40.KNEDLÍK Václav GCKVA15.67112.8
41.CHROMEČEK PetrGCCHP15.89411.2
42.CÍSAŘÍK TomášGCKON16.14411.6
43.MÜNSTER FrantišekGCPRH17.10611.8
44.FRANK VladimírGKBOT17.14413.0
45.MALÝ JindřichGCKVA17.61210.8
46.BRZOŇ MiroslavGCAUS17.6129.7
47.DUTKEVIČ PetrGCPRH17.6449.9
48.ŠÍMA PavelLGCPY17.6448.2
49.FILIP MilanGCPDY18.6719.6
50.RYBÁŘ StanislavGCKAR18.92516.1
51.JIREŠ PetrNAMCC19.00511.7
52.TEISSING TomášGCKON19.03212.4
53.JARKOVSKÝ Jaroslav MTHGC19.1126.3
54.SEILER JiříPGCMO19.14410.6
55.BALEK ZdeněkGCKVA19.60613.1
56.JANKOVSKÝ JiříGCDEJ19.61111.8
57.THEODOR PavelGCPAR19.67112.9
58.RICHTERS EduardRGCML20.10613.7
59.MACHÁČ Jaromír SGCOS20.67115.4
60.STRÁNSKÝ BohumírNAMCC21.03111.3
61.LUDVÍK ViktorGCHKR21.27612.3
62.KANDRÁČ MichalRGCML21.6116.7
63.NOSEK AntonínGCBER21.61111.1
64.RYBÁŘ VladimírGCHKR21.67113.5
65.CÍSAŘ JiříPGCOV21.67213.9
66.HŮREK JiříGCAUS22.67212.7
67.HOLUBEC BohumilGCHKR23.27613.8
68.VELDEN JiříGCCKD23.61215.2
69.ŠUMNÝ Milan sen.GCBER23.61112.0
70.KUBALÍK KarelGCSBO23.77615.1
71.VALIGURA JanPGCOV24.17217.5
72.MRÁZEK OldřichRHFGC24.32317.2
73.MÍKA Jaroslav GKHNV24.61114.6
74.POPENKO PetrCDSPO25.53214.3
75.RABOCH PavelGCBER25.61116.3
76.MESÁNY KarelGCMUP25.61115.5
77.PRAUZEK StanislavPGCOV25.67212.7
78.ŠAMÁNEK PetrGKLIS25.75316.6
79.RIEGL Ivan GCALF26.11216.0
80.NOVOTNÝ Zdeněk PGCOV26.17219.0
81.DVOŘÁK KarelGCBOT26.32411.5
82.TEISSING MichalGCKON27.07413.2
83.SENKEVICH Yury GCHOD27.61223.2
84.VŠETEČKA MiloslavGCMUP27.61116.7
85.BABÁNEK KarelGCKON27.61121.7
86.ROKOS Karel GCCSH27.61118.4
87.LAŠ AntonínZGCKR29.17218.9
88.VITT RobertPGCOV29.17218.0
89.PAVLÍK Josef GCBIT29.53219.1
90.PIGA Jozef GCKAR29.61111.6
91.ŽÁČEK MartinYPGRL30.11213.4
92.HLISTA PetrGKLIS30.11217.1
93.KRCH JosefGCKON30.44621.7
94.ZELINKA ZdeněkGCSVR30.60617.7
95.TÓTH Michal BERGC31.11215.5
96.KNIHA Jan LGCPY31.61110.7
97.SVOBODA JiříGCBRN32.10617.6
98.BURSA Pavel sen. GCHOD32.32418.3
99.HOFMAN Vladimír GCHAR33.11218.5
100.HŮJA Pavel GCBBS33.61113.7
101.KONEČNÝ JaroslavGCPDY35.60522.4
102.SEITER Norbert YARDR36.61120.9
103.DOSKOČIL Tomáš IGCMO36.61114.5
104.BENEŠ Jaroslav GCCEL39.61119.8
105.SMRT JosefGCHOD40.10426.6
106.ŠULC František snGCBER46.03229.2
107.DOLEŽAL Jan GKBOT76.03232.6
Nominační ntto

Nominační netto

Ke dni 23. 5. 2018
PořadíHráčKlubPrům.Počet výsledkůPosl. hcp
1.RYŠAVÝ BorisGCLIP-4.00112.5
2.CELBA Martin GDSAP-3.00114.7
3.SENKEVICH Yury GCHOD-1.00223.2
4.HOLEČEK PavelGCPAR-1.00111.7
5.KOTÁB MilanGCHOD-1.0034.3
6.KLEPAL VladimírALBGC0.00113.5
7.NEVRLÝ OtakarGCLIP0.00210.7
8.RYBÁŘ StanislavGCKAR0.40516.1
9.ČERVENÝ JosefGCEGL1.0025.2
10.MOUČKA TomášPGCOV1.0027.4
11.JANÍK JosefPGCOV1.00211.1
12.NOVÁK JosefNAMCC1.3334.7
13.ŠTURSA PetrVALGK1.5025.6
14.MOUČKA JanPGCOV2.0027.7
15.MAGLEN Jiří st.PGCOV2.0049.9
16.KNEDLÍK Václav GCKVA2.00112.8
17.LAUBE KarelGCPRH2.25411.7
18.KOTEK TomášGCHOS2.6732.4
19.NACHÁZEL JiříGCBER2.7547.8
20.FRANK VladimírGKBOT3.00413.0
21.BABÁNEK KarelGCKON3.00121.7
22.DUŠEK PavelGCHOD3.2547.0
23.BINDAČ Miroslav PGCOV3.5024.5
24.MARTINEC ArnoštGCHKR3.50210.3
25.GAIK MarekPGCMO3.5027.6
26.CHROMEČEK PetrGCCHP3.75411.2
27.KUNŠTA AntonínRGCML4.0044.7
28.SEQUENS RichardPGCGC4.0049.2
29.MACHÁČ Jaromír SGCOS4.00115.4
30.CÍSAŘÍK TomášGCKON4.00411.6
31.MÜNSTER FrantišekGCPRH4.33611.8
32.NOSKY MiroslavGCBER4.5029.4
33.PRAŽÁK PetrGCLIP4.5046.2
34.MARŠÁLEK OtakarGCZLO4.5028.3
35.HAKL Luboš sen.GKLIS4.5044.9
36.UHER OldřichGCPRH5.0047.9
37.SEMERÁD LadislavGCHKR5.0029.5
38.BORT BedřichGCERP5.2548.4
39.DOSTÁLEK JaroslavBESGK5.2548.0
40.RICHTERS EduardRGCML5.33613.7
41.MRÁZEK OldřichRHFGC5.33317.2
42.NOVOTNÝ Zdeněk PGCOV5.50219.0
43.VALIGURA JanPGCOV5.50217.5
44.FOLDIN FrantišekGCHAR5.5045.4
45.KAABI FaouziGCKAR5.5025.1
46.BALEK ZdeněkGCKVA5.50613.1
47.MATĚJKA CtiradGCNBY6.0047.6
48.MALÝ JindřichGCKVA6.00210.8
49.TEISSING TomášGCKON6.00212.4
50.THEODOR PavelGCPAR6.00112.9
51.ŠAMÁNEK PetrGKLIS6.33316.6
52.PILIP PavelRGCML6.5026.7
53.RABOCH PavelGCBER7.00116.3
54.ROKOS Karel GCCSH7.00118.4
55.BRZOŇ MiroslavGCAUS7.0029.7
56.JANKOVSKÝ JiříGCDEJ7.00111.8
57.JIREŠ PetrNAMCC7.00511.7
58.VELDEN JiříGCCKD7.00215.2
59.KRCH JosefGCKON7.00621.7
60.CÍSAŘ JiříPGCOV7.00213.9
61.DUTKEVIČ PetrGCPRH7.5049.9
62.KVAČEK MiloušGCHOS7.6734.8
63.KUBALÍK KarelGCSBO7.67615.1
64.RYBÁŘ VladimírGCHKR8.00113.5
65.MÍKA Jaroslav GKHNV8.00114.6
66.MESÁNY KarelGCMUP8.00115.5
67.NOVÁK JiříGCJES8.0047.0
68.PAVLÍK Josef GCBIT8.50219.1
69.SEILER JiříPGCMO8.50410.6
70.RIEGL Ivan GCALF8.50216.0
71.LUDVÍK ViktorGCHKR8.83612.3
72.HOLUBEC BohumilGCHKR8.83613.8
73.STRÁNSKÝ BohumírNAMCC9.00111.3
74.HÁROVNÍK JaromírGCMUP9.0026.6
75.ILIADIS KosmasGCGCL9.0014.9
76.VŠETEČKA MiloslavGCMUP9.00116.7
77.FILIP MilanGCPDY9.0019.6
78.POLAVKA ZdeněkGKLIS9.0024.6
79.POPENKO PetrCDSPO9.50214.3
80.LAŠ AntonínZGCKR9.50218.9
81.ŠÍMA PavelLGCPY9.5048.2
82.NOSEK AntonínGCBER10.00111.1
83.HŮREK JiříGCAUS10.00212.7
84.VITT RobertPGCOV10.50218.0
85.SMRT JosefGCHOD10.75426.6
86.ŠUMNÝ Milan sen.GCBER11.00112.0
87.ZELINKA ZdeněkGCSVR11.17617.7
88.HLISTA PetrGKLIS11.50217.1
89.BURSA Pavel sen. GCHOD12.00418.3
90.KONEČNÝ JaroslavGCPDY12.00522.4
91.HOFMAN Vladimír GCHAR12.50218.5
92.TEISSING MichalGCKON12.75413.2
93.PRAUZEK StanislavPGCOV13.00212.7
94.SEITER Norbert YARDR13.00120.9
95.ŠULC František snGCBER13.00229.2
96.JARKOVSKÝ Jaroslav MTHGC13.5026.3
97.SVOBODA JiříGCBRN13.67617.6
98.TÓTH Michal BERGC14.50215.5
99.DVOŘÁK KarelGCBOT14.50411.5
100.KANDRÁČ MichalRGCML15.0016.7
101.ŽÁČEK MartinYPGRL15.50213.4
102.PIGA Jozef GCKAR17.00111.6
103.BENEŠ Jaroslav GCCEL17.00119.8
104.HŮJA Pavel GCBBS19.00113.7
105.KNIHA Jan LGCPY20.00110.7
106.DOSKOČIL Tomáš IGCMO21.00114.5
107.DOLEŽAL Jan GKBOT39.00232.6
Nominační MS btto

Nominační master senioři brutto

Brutto ke dni 23. 5. 2018
PořadíHráčKlubPrům.Počet výsledkůPosl. hcp
1.MAGLEN Jiří st.PGCOV12.6449.9
2.NOVÁK JiříGCJES14.8247.0
3.MÜNSTER FrantišekGCPRH14.99411.8
4.BALEK ZdeněkGCKVA17.25413.1
5.RICHTERS EduardRGCML17.89413.7
6.RYBÁŘ StanislavGCKAR17.98416.1
7.JIREŠ PetrNAMCC18.25411.7
8.LUDVÍK ViktorGCHKR19.23412.3
9.HOLUBEC BohumilGCHKR21.00413.8
10.KUBALÍK KarelGCSBO21.98415.1
11.DVOŘÁK KarelGCBOT26.32411.5
12.ZELINKA ZdeněkGCSVR26.75417.7
13.TEISSING MichalGCKON27.07413.2
14.KRCH JosefGCKON28.50421.7
15.SVOBODA JiříGCBRN29.98417.6
16.BURSA Pavel sen. GCHOD32.32418.3
17.KONEČNÝ JaroslavGCPDY34.25422.4
18.SMRT JosefGCHOD40.10426.6
Nominační MS stbf

Nominační master senioři Stableford netto

Stableford, ke dni 23. 5. 2018
(Poznámka: Pohár Evropy družstev master seniorů se hraje systémem Stableford netto.
Nejvyšší přípustný handicap je 20,0.)
Sloupec 75+ označuje hráče ve věku 75 a více let.
PořadíJméno75+KlubBody ØPočet kolPosl. hcp
1.RYBÁŘ StanislavGCKAR36,75416,1
2.MÜNSTER FrantišekGCPRH34,50411,8
3.MAGLEN Jiří st.PGCOV34,0049,9
4.RICHTERS Eduard*RGCML33,75413,7
5.BALEK ZdeněkGCKVA32,75413,1
6.KRCH Josef*GCKON32,00421,7
7.KUBALÍK KarelGCSBO30,75415,1
8.HOLUBEC BohumilGCHKR30,75413,8
9.JIREŠ PetrGCMBU30,00411,7
10.LUDVÍK ViktorGCHKR29,50412,3
11.ZELINKA Zdeněk*GCSVR29,50417,7
12.SMRT Josef*GCHOD28,50426,6
13.NOVÁK JiříGCJES28,0047,0
14.KONEČNÝ Jaroslav*GCPDY27,50422,4
15.SVOBODA Jiří*GCBRN26,75417,6
16.BURSA Pavel sen.GCHOD26,00418,3
17.TEISSING MichalGCPDY24,75413,2
18.DVOŘÁK Karel*GKBOT23,50411,5
Nominační MS ntto

Nominační master senioři netto

Netto ke dni 23. 5. 2018
(Poznámka: Tento netto žebříček jen pro zajímavost ke srovnání se stablefordovým.)
PořadíHráčKlubPrům.Počet výsledkůPosl. hcp
1.RYBÁŘ StanislavGCKAR-0.75416.1
2.MAGLEN Jiří st.PGCOV2.0049.9
3.MÜNSTER FrantišekGCPRH2.25411.8
4.BALEK ZdeněkGCKVA3.25413.1
5.RICHTERS EduardRGCML3.25413.7
6.KRCH JosefGCKON5.00421.7
7.KUBALÍK KarelGCSBO5.75415.1
8.JIREŠ PetrNAMCC6.25411.7
9.HOLUBEC BohumilGCHKR6.50413.8
10.LUDVÍK ViktorGCHKR6.75412.3
11.ZELINKA ZdeněkGCSVR7.50417.7
12.NOVÁK JiříGCJES8.0047.0
13.KONEČNÝ JaroslavGCPDY10.75422.4
14.SMRT JosefGCHOD10.75426.6
15.SVOBODA JiříGCBRN11.75417.6
16.BURSA Pavel sen. GCHOD12.00418.3
17.TEISSING MichalGCKON12.75413.2
18.DVOŘÁK KarelGCBOT14.50411.5