Národní senior tour 2018 – žebříčky

Turnaje:

A – Mstětice 9. 4. 2018
B – Beřovice 17. 4. 2018
C – Zbraslav 30. 4. 2018
D – Sedín 2. 5. 2018
E – Pyšely 28. 5. 2018
F – Olomouc 6. 6. 2018
G – Hluboká 19. 6. 2018
H – Černý Most 2. 7. 2018
I – Brno-Kaskáda 3. 7. 2018
J – Albatros 11. 7. 2018
K – Karlovy Vary 30. 7. 2018
L – Teplice-Barbora 9. 8. 2018
M – Beroun 21. 8. 2018
N – Kestřany 4. 9. 2018
O – Telč 11. 9. 2018
P – Molitorov 18. 9. 2018
R – Karlštejn 25. 9. 2018

Muži 50+

Muži 50+ na rány brutto

Ke dni 18. 9. 2018
Poř.HráčKlubCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.VILIMOVSKÝ PavelGCBER3705747474x787474
2.POLAVKA ZdeněkGKLIS38757677x81777879
3.KOTÁB MilanGCHOD3975x8279827876x8482
4.NOSKY MiroslavGCBER40958478x90x93x1018382x91x9782x92x93
5.FOLDIN FrantišekGCHAR40958785768180
6.BALÁŽ RomanSOGCC4125x88808281x928287x88
7.MATĚJKA CtiradGCNBY413583x938181x9081x90x9087
8.ZONYGA LudvíkGCKON41458279838486
9.MARŠÁLEK OtakarCESGK41758285x97848878
10.HAKL Luboš sen.GKLIS42058383888779
11.UHER OldřichGCPRH42258284888583x92
12.SYNÁČEK ZdeněkGCHOS42259089818181
13.MÜNSTER FrantišekGCPRH431585x9486918782
14.ŠÍMA PavelLGCPY432586x91858686x9689
15.LAUBE KarelGCPRH43258886868785x96
16.BOUČEK Zdeněk sen.GCHOD43658494829086
17.VILIMOVSKÝ FrantišekPANGC44059094x98828490
18.FEJT RomanGCBER44158595958284
19.FRANK VladimírGKBOT444586x9689869291
20.JEDLIČKA LiborGCBRN44559189928885
21.KOUKOL PavelGCBER44758790978192
22.VODRAŠKO MiroslavBARGC45059388919484
23.RIEGL IvanGCALF4545x989293x99x96918890
24.HOLUBEC BohumilGCHKR45959396849492
25.LINEK VladimírGCNBY462592x1009790x9997x10186x99
26.FIALA VladimírKGCMA4715x979693969690
27.ŠPAČEK RudolfGCTLC4845x10794959710197
28.FIALA JiříGCNBY4925961001009997
29.WAGNER JiříBARGC4935100x1061009697100
30.BACULÁK ZbyněkGCNVR500591x106x105104x106103101101
31.MÜLLER AntonínGKDDV5005101100x10296x104101102
32.CHRPA KarelGCPRH516510110510599106
33.BOHUSLAV JaroslavGCSBO5235108101103106105
34.KONEČNÝ JaroslavGCPDY5345107x114103113107104
35.SMRT JosefGCHOD5395112113x11611099105
36.ŠULC František snGCMBM5875119122x128112115119
37.HOFMAN PetrGCSBO6065117125117123124
38.ČERNÝ MarekALBGC333483858778
39.DITRICH PetrCESGK347486948285
40.HROUDA MilanWHKGC349493858685
41.REDEK RadomírGCPRH351483938689
42.HARTMAN KarelGCHOD355484938593
43.RŮŽIČKA PavelGCKVA372498929488
44.VAŠÍČEK MilanGCBBR374493989390
45.SEQUENS RichardPGCGC377498949491
46.JANKOVSKÝ JiříGCDEJ3794106938694
47.PETERKA MichalLGCPY423411810710494
48.KNIHA JanLGCPY4324104106109113
49.HAWAZ SaodGCERP4614120108115118
50.KOTEK TomášGCHOS2213737573
51.NOVÁK JosefGCKUH2433808875
52.HALÁŠEK RostislavGCHOD2483788486
53.HÁROVNÍK JaromírGCMUP2543798689
54.TAUSCH FrantišekGCNBY2553808590
55.DUŠEK PavelGCHOD2583878289
56.PÄTOPRSTÝ VlastimilCESGK2633908984
57.HORA TomášGCNBY2643978087
58.NOVOTNÝ VladimírGCBRN2683908989
59.BON Nguyen KhacGCPRH2693868994
60.MACH VladimírGCSOK2763869892
61.GRYC RadomírCESGK2793998991
62.KADLEC JaroslavLGCPY2883969696
63.HOFER OttoGCSVR29739610695
64.NEVŠÍMAL Karel sen.GCKVA303310395105
65.NĚMEC IvanGCCSH3043100103101
66.VALDINGER JanGCKAR308311010197
67.MIČÁNEK LubomírGCSVR3173105105107
68.VÍZEK KarelGCHOD3293106107116
69.ČERVENÝ JosefGCMAP15728374
70.ZÁVĚRKA MichaelGCSEM16227983
71.KAABI FaouziGCKAR16728186
72.PÍŠA LiborGCPAR16728483
73.CHMELAŘ VáclavGCPBR16928584
74.TESAŘ PetrGCMST17428490
75.KLEČKA VladimírLGCPY17428688
76.SCHOVÁNEK JanGCHOD17429183
77.KONČAL LumírGCALF17628888
78.HEPNER VladimírGKLIS17628393
79.POPELÁK AugustinGCMUP17628888
80.ŠUBÍK JanGCKON17728691
81.KŘEČEK KarelGCSVR17728889
82.TUČEK JanGCPDY17728988
83.THEODOR PavelGCPAR17929485
84.HOKR VlastimilGCKAR18229191
85.NĚMEČEK JaroslavGCKVA18329192
86.VLASÁK VáclavGCPDY18329489
87.JANATKA MilošGKCEE18429391
88.MALIŠ VladimírCESGK18629393
89.HOLEČEK PavelGCPAR18629690
90.RUS VladimírGCMST18629294
91.BEDNAŘÍK PetrGCKAR18729394
92.VOJTÍŠEK JiříGCSBO18829593
93.URBAN JanGCKON18829593
94.OLIVA VladimírLGCPY18829494
95.LÍPA DanielGCBRN19029496
96.NOVÁK JaroslavGCOLO19129497
97.ŽÁČEK MartinGCYPS19129794
98.MÍKA JaroslavGKHNV19429896
99.MESÁNY KarelGCMUP19429698
100.TRUHLÁŘ EduardGCMNI19629898
101.PAVLÍK JosefGCBIT199210396
102.LIPA JozefGC welten199296103
103.ZÁLESKÝ PetrKHGCS199210198
104.HLISTA PetrGKLIS202297105
105.RABOCH PavelGCBER2042100104
106.ŘEHÁK JanGCHOD204210599
107.JEŽEK JaroslavGCSOK2052103102
108.JENŠÍK, SR WilliamGCNBY2082102106
109.ROUŠAL JanGCMST208211098
110.HAVLÍČEK KarelPRAGK2092106103
111.KOPECKÝ JanGCBBS2142110104
112.BOUČEK VladimírGCSBO2192106113
113.MOLINEK ZdeněkGCTEP2322117115
114.ONDROUŠEK VladimírGCBER2472122125
115.NGUYEN ThangGCPRH70170
116.GREGOR OldřichGCPRH78178
117.POLÁK JiříGCHOD80180
118.KODEŠ MilošGCPOD81181
119.VÁMOŠ JanGCSBO82182
120.NACHÁZEL JiříGCBER82182
121.ŠIMEK JanGCBER83183
122.POBUDA ZdeněkIGCMO84184
123.KASÍK HelmutCESGK84184
124.PICEK LiborGCBRN85185
125.ROŽENSKÝ LadislavGCPAR85185
126.ČECH JaroslavGKLIS85185
127.BRANT PetrCESGK85185
128.MALÝ JindřichGCKVA86186
129.STEHLÍK LuděkGCAUS86186
130.KŘENEK JanGCBER86186
131.ŠUMNÝ Milan sen.GCBER86186
132.NEVRLÝ OtakarGCLIP86186
133.SEMERÁD LadislavGCHKR87187
134.ŠMARDA PřemyslGCBRN87187
135.MILERSKI VladislavBARGC87187
136.BARTEK DanielGCHOD88188
137.JÄGER JiříGCSPA88188
138.ZRNÍK RobertMTHGC88188
139.MIKEŠ FrantišekGCTLC88188
140.KAFONĚK LudvíkGCBRN90190
141.KOČVARA JiříGCBRN90190
142.JEDLIČKA PetrGCHKR90190
143.ZACHA StanislavGCLKO91191
144.KLAUS MartinGCKVA91191
145.PICH OtakarGCMST91191
146.SVOBODA JosefBARGC91191
147.LUKEŠ ViktorBARGC91191
148.CHROMEČEK PetrGCCHP92192
149.FILIP RudolfGCAUS92192
150.ŠKARECKÝ VojtěchGKBZA92192
151.FIALA ZbyněkGCBRN92192
152.BORT BedřichGDSAP92192
153.KNEDLÍK VáclavGCKVA92192
154.GROF RomanGCKUH92192
155.VOŠVRDA VladimírGCSEM92192
156.HALDA JaroslavCESGK92192
157.PREISINGER JosefBERGC92192
158.MICHÁLEK MilanPRAGK92192
159.TRAN TienGCPRH93193
160.PODEŠVA JosefBESGK93193
161.VEJLUPEK PavelGCSBO93193
162.RAJCHRT VěroslavGKLIS93193
163.ŠTRUP MilanGKOSY93193
164.DROBÍLEK RadovanGCBRN94194
165.ZÁVITKOVSKÝ PavelLGCPY94194
166.JUHÁSZ JiříBESGK94194
167.JURČA RadomírSOGCC94194
168.SEDLÁČEK JanGCBRN95195
169.CHROUST JiříGCNBY95195
170.TEISSING TomášGCKON95195
171.BIČOVSKÝ PřemyslBARGC95195
172.ŠIMEK VladimírGCSEM95195
173.HŮREK JiříGCAUS96196
174.FILIP MilanGCPDY96196
175.ČECHURA ZdeněkGCMNI96196
176.TROCHTA VojtěchGCHOS96196
177.PLUHAŘ ZbyněkLGCPY96196
178.VYŽRAL JanGCTLC96196
179.RAINER PeterLGCPY97197
180.MARZOLL JiříGCBNJ97197
181.ZVONIČ JosefLGCPY97197
182.LABANIČ MiroslavBARGC97197
183.RYBÁŘ VladimírGCHKR97197
184.DĚDEČEK RichardGCKON98198
185.PETRÁK MiroslavBENAG98198
186.TRAN THAN ThienGCPRH99199
187.ZELINKA ZdeněkGCSVR99199
188.FILIP JiříGCMUP99199
189.JUŘIČEK MilanGKDDV99199
190.KUBALÍK KarelGCSBO99199
191.MĚSTKA VáclavGCSBO99199
192.RÁŽA Radomír sen.BARGC99199
193.KASAL JaromírGCSVR1001100
194.VOSKA LubomírGCBRN1001100
195.NOVOTNÝ Jaroslav N.GCSBO1001100
196.PAVLÍK MilanGCPDY1001100
197.JONÁŠ JiříBARGC1001100
198.WILCZEK MiroslavGCJES1001100
199.LACINA VladimírCESGK1001100
200.TYLE LadislavGCBER1011101
201.ŠAMÁNEK PetrGKLIS1021102
202.POKORNÝ JiříGCKAR1021102
203.POPENKO PetrGKBOT1021102
204.VANĚK ZdeněkGCSVJ1021102
205.MAREČEK PetrGCBRN1031103
206.BOHÁČ MilošPRZGK1031103
207.SARAZ Josef4011031103
208.KRCH JosefGCKON1031103
209.PORZER FrantišekPRAGK1041104
210.STANĚK AlexandrGCSVJ1051105
211.WERNER PeterIDGKL1051105
212.JANDA PavelGCBER1051105
213.TUROŇ EduardBESGK1051105
214.DOSTÁL BohumilGCHKR1051105
215.MOŠA JosefGCOLO1061106
216.KUNFT VáclavGKBOT1071107
217.PERGL BohumilGCBER1071107
218.SVOBODA JiříGCBRN1081108
219.ŠENFELD IvoGCBER1081108
220.SÝKORA JanPRZGK1101110
221.BUREŠ ZdeněkGCTLC1101110
222.FILA VítězslavGCSVR1101110
223.SEITER NorbertYARDR1111111
224.NEMYNÁŘ HugoGCSBO1111111
225.KOVÁŘ JanGCLIP1121112
226.PATRMAN JanPGCGC1121112
227.PŘIBYL CyrilGCTLC1121112
228.VINKLER LiborCESGK1131113
229.DALÍK JaromírGKAMB1131113
230.MAROSZ JacekBESGK1181118
231.MACHO MilanGCHOS1201120
232.KLAPUCH MaxPRZGK1211121
233.FRIDRICH Dušan2031221122
Muži 65-74

Muži 65-74 Stableford netto

Ke dni 18. 9. 2018
Poř.HráčKlubCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.FRANK VladimírGKBOT17053834x263236x3030
2.MÜNSTER FrantišekGCPRH170536x2735313335
3.BACULÁK ZbyněkGCNVR167540x25x2329x283234x1932
4.MARŠÁLEK OtakarCESGK16753531x21313238
5.UHER OldřichGCPRH16453532313036x25
6.VODRAŠKO MiroslavBARGC16453234313037
7.HOLUBEC BohumilGCHKR15953128383230
8.MÜLLER AntonínGKDDV15853131x30x28363030x28
9.BOUČEK Zdeněk sen.GCHOD15753427353031
10.ŠÍMA PavelLGCPY156531x27303235x2428
11.LINEK VladimírGCNBY155531x25x2533x26292636x24
12.WAGNER JiříBARGC1545x272728343431
13.KOUKOL PavelGCBER15053130243728
14.JANKOVSKÝ JiříGCDEJ14052029332830
15.BOHUSLAV JaroslavGCSBO1315x202127292727
16.HOFMAN PetrGCSBO129531232822x2125
17.HOFMAN PetrGCSBO129531232822x2125
18.ŠULC František snGCMBM128524x22x2022322822
19.TRUHLÁŘ EduardGCMNI130432313532
20.VALDINGER JanGCKAR117429243133
21.HARTMAN KarelGCHOD116433243326
22.HOFER OttoGCSVR115432212537
23.NEVŠÍMAL Karel sen.GCKVA111427213627
24.KADLEC JaroslavLGCPY110426253326
25.VACEK PetrGCBIT107432252129
26.JEŽEK JaroslavGCSOK102424262725
27.SCHOVÁNEK JanGCHOD100427241534
28.MIČÁNEK LubomírGCSVR98424252227
29.POPELÁK AugustinGCMUP903312633
30.NOVÁK JaroslavGCOLO893353123
31.VÍZEK KarelGCHOD863313025
32.RUS VladimírGCMST863312431
33.NĚMEC IvanGCCSH853302728
34.PERGL BohumilGCBER803252629
35.MACH VladimírGCSOK773292226
36.LACINA VladimírCESGK693182328
37.ONDROUŠEK VladimírGCBER513181518
38.PŠENIČKA JosefGCHOS423151215
39.TUČEK JanGCPDY6723235
40.DALÍK JaromírGKAMB6423826
41.NEMYNÁŘ HugoGCSBO6023030
42.KOPECKÝ JanGCBBS6023030
43.JENŠÍK, SR WilliamGCNBY5923128
44.ŘEHÁK JanGCHOD5922831
45.PAVLÍK JosefGCBIT5822632
46.MESÁNY KarelGCMUP5822929
47.URBAN JanGCKON5722730
48.ŽÁČEK MartinGCYPS5722928
49.HAVLÍČEK KarelPRAGK5622729
50.POKORNÝ JiříGCKAR5322627
51.OLIVA VladimírLGCPY5122724
52.KUNFT VáclavGKBOT5022921
53.VANĚK ZdeněkGCSVJ5022921
54.RABOCH PavelGCBER5022624
55.MOLINEK ZdeněkGCTEP4922227
56.BOUČEK VladimírGCSBO4922623
57.KASAL JaromírGCSVR4721829
58.POPENKO PetrGKBOT4522124
59.KOČVARA JiříGCBRN41141
60.KAFONĚK LudvíkGCBRN38138
61.FIALA ZbyněkGCBRN35135
62.ŠUMNÝ Milan sen.GCBER35135
63.ERNI PeterGCKVA35135
64.DROBÍLEK RadovanGCBRN34134
65.VYŽRAL JanGCTLC34134
66.MACHO MilanGCHOS33133
67.KASÍK HelmutCESGK33133
68.GREGOR OldřichGCPRH33133
69.WERNER PeterIDGKL32132
70.JONÁŠ JiříBARGC32132
71.SVOBODA JosefBARGC32132
72.MĚSTKA VáclavGCSBO31131
73.KNEDLÍK VáclavGCKVA31131
74.BIČOVSKÝ PřemyslBARGC31131
75.JEDLIČKA PetrGCHKR31131
76.STRNAD MiroslavGCTLC31131
77.VEJLUPEK PavelGCSBO30130
78.MATOUŠEK OldřichGCKVA30130
79.ZVONIČ JosefLGCPY29129
80.WILCZEK MiroslavGCJES29129
81.ŠIMEK VladimírGCSEM29129
82.PORZER FrantišekPRAGK29129
83.PREISINGER JosefBERGC28128
84.KUBALÍK KarelGCSBO27127
85.TEISSING TomášGCKON27127
86.ŠAMÁNEK PetrGKLIS26126
87.HULÍNSKÝ BorisGCSBO26126
88.NOVOTNÝ Jaroslav N.GCSBO26126
89.PAVLÍK MilanGCPDY26126
90.MOŠA JosefGCOLO26126
91.DOSTÁL BohumilGCHKR26126
92.SOBOTKA ZdeněkGCHOS25125
93.KO Ju YungGCKAR25125
94.TEISSING MichalGCPDY25125
95.TYLE LadislavGCBER25125
96.VĚTROVSKÝ JaroslavGKDDV24124
97.RAJCHRT VěroslavGKLIS24124
98.SÝKORA JanPRZGK24124
99.KUDLÁČ StanislavDGCSL24124
100.MAREČEK PetrGCBRN23123
101.JANDA PavelGCBER23123
102.VŠETEČKA MiloslavGCMUP20120
103.FRIDRICH Dušan20319119
Muži 75+

Muži 75+ Stableford netto

Ke dni 18. 9. 2018
Poř.HráčKlubCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.SMRT JosefGCHOD1675x26x26x2728333340x2433x26
2.CHRPA KarelGCPRH13752729273123x21
3.KONEČNÝ JaroslavGCPDY135527x20x2232x21232429
4.PLUHAŘ ZbyněkLGCPY873262734
5.SVOBODA JiříGCBRN5522728
6.SARAZ Josef40133133
7.ZELINKA ZdeněkGCSVR33133
8.ŠKARECKÝ VojtěchGKBZA33133
9.VOSKA LubomírGCBRN33133
10.RÁŽA Radomír sen.BARGC33133
11.KRCH JosefGCKON31131
12.KOBZA ST. MiroslavGCBRN30130
13.IVANČÍK LudovítGCBRN29129
Ženy 50+

Ženy 50+ Na rány brutto

Ke dni 18. 9. 2018
Poř.HráčKlubCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.DZURENDA AnnaGCKAR40958282807986
2.UHROVÁ IvetaGCKON410583x99x9681x97877881
3.STÁRKOVÁ BarboraGCKON4155x9390827882x9383
4.KRŇANSKÁ JanaGCBBR416584x92868182x96x9783
5.TRUNEČKOVÁ ZuzanaBENAG420586x90x9781848980
6.PŘIBYLOVÁ PavlaGCKAR426586x90898484x9283
7.BUDINOVÁ LenkaGCKVA43058885x94x96x94x91x99x92789089
8.FEJTOVÁ JaroslavaGCBER4345x989685868681
9.SCHOVÁNKOVÁ EvaGCHOD43459291858779
10.ZÁHUMENSKÁ MichaelaGCMST44959092858993
11.KNIHOVÁ VěraALBGC45659393x95899487
12.ŠPILLEROVÁ JitkaGCMST461596x100x10089949191
13.POBUDOVÁ KamilaGCKAR4615103100908781
14.MÜLLEROVÁ JaroslavaGKDDV46959799x1098695x102x10092
15.MARTINČOVÁ HenrietaGCBBR4715x9896x10390989196
16.TICHÁ EvaGKLIS479597100999390
17.RABOCHOVÁ ZdeňkaGCBER486510197x110x1029710190
18.PŠENIČKOVÁ HanaGCHOS487595x1059899x103x103x100x10895100
19.KUCHAŘOVÁ MarieGCNVR4985x109x10210199100x106x10210197
20.VOLNÁ RenataGCSVR51059893102104113
21.ROKOSOVÁ BlankaGCHOS5185106x112101x107x112104104103
22.MEJDRECHOVÁ JanaGCHOD51951079811410892
23.KEJMAROVÁ JaroslavaGKBOT5225x107106x10710610710499
24.POPELKOVÁ HanaGCBER5615110126120104101
25.BOHUSLAVOVÁ LeaGCSBO5875113117122123112
26.SMRTOVÁ RenataGCHOD5925127121106125113
27.ŠMIGIELSKÁ DrahomíraGCBER6545137132129124x140132
28.HŮLOVÁ JaroslavaGKDDV379497949593
29.KADEŘÁBKOVÁ MarieGCKVA3844971069388
30.STEJSKALOVÁ StanislavaGCBRN39949699103101
31.TICHÁ KateřinaGCKON403494103102104
32.REDKOVÁ NatálieGCPRH409410010810299
33.REIFOVÁ AndreaGCKAR4514109114104124
34.ČEDÍKOVÁ MarieGCSBO4764120113130113
35.VÍZKOVÁ JarmilaGCHOD4934122120131120
36.PLACHÁ MartinaGCYPS2433818478
37.ŠIMKOVÁ MichaelaGCPRH2663839291
38.LAUBOVÁ JitkaGCPRH291310110387
39.ONDROUŠKOVÁ IvankaGCBER3293117108104
40.PERGLOVÁ EvaGCBER330311611698
41.CEJNAROVÁ MiroslavaGCBER16928782
42.DĚDEČKOVÁ BlankaPRAGK17128487
43.POLAVKOVÁ AnnaGKLIS17428886
44.FEUEREISELOVÁ IvanaGCSBO17728988
45.ANTONSONOVÁ LucieGCBBR18329093
46.TESAŘOVÁ LenkaGCMST191210091
47.VILIMOVSKÁ DanielaGCCHP19129596
48.ŽOGLIKOVÁ HanaGCKVA200294106
49.FASCHINGBAUEROVÁ NatašaRGCML200210298
50.SYNÁČKOVÁ KristaGCHOS200210199
51.HERNADY MichaelaGCHOD205210996
52.MACHÁTOVÁ ElenaGCBRN2062101105
53.KALENDOVÁ JiřinaLGCPY209211198
54.JEŽKOVÁ ZdeňkaGCSOK2212116105
55.NOVÁKOVÁ IvanaGAMET81181
56.ZEMPLINEROVÁ Anna - MarieGCKVA86186
57.CERNY JanaLGCPY88188
58.PETERKOVÁ VlastaGCKVA91191
59.NĚMCOVÁ PavlaCESGK91191
60.FOLDINOVÁ MarcelaCESGK92192
61.BUZKOVÁ IrenaGCPDY93193
62.PROKOPOVÁ SimonaGCBER94194
63.LÁVIČKOVÁ MartaGCHOS96196
64.HŮRKOVÁ JanaGCAUS96196
65.SIKOROVÁ JarmilaLGCPY96196
66.PODEŠVOVÁ MarcelaBESGK1011101
67.TINTĚROVÁ MarcelaGCKVA1011101
68.MAROSZ BURYAN KatarzynaBESGK1081108
69.OLIVOVÁ VladislavaLGCPY1091109
70.KADAVÁ IvanaLGCPY1101110
71.ŽÁČKOVÁ AlenaGCYPS1101110
72.CHRPOVÁ MarcelaGCPRH1101110
73.JEDLIČKOVÁ MarcelaGCHKR1121112
74.NOVOTNÁ RenataGCAUS1161116
75.PREDNÁ MiladaGCAUS1171117
76.MAYEROVÁ KvětoslavaGCBER1301130
77.ROZEHNALOVÁ EvaSOGCC1301130
78.NEVŠÍMALOVÁ HanaGCKVA1391139
Ženy 65+

Ženy 65+ Stableford netto

Ke dni 18. 9. 2018
Poř.HráčKlubCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.MÜLLEROVÁ JaroslavaGKDDV17253332x224133x25x2833
2.RABOCHOVÁ ZdeňkaGCBER16253235x212832x2735
3.KUCHAŘOVÁ MarieGCNVR1615x2532x293529x2732x2633
4.TICHÁ EvaGKLIS14952927x25263334
5.POBUDOVÁ KamilaGCKAR14752326313334
6.VÍZKOVÁ JarmilaGCHOD14653030x17303422
7.KEJMAROVÁ JaroslavaGKBOT143528x17x25x2327272932
8.VOLNÁ RenataGCSVR13853638271819
9.ČEDÍKOVÁ MarieGCSBO13252632261632
10.JEŽKOVÁ ZdeňkaGCSOK113431282430
11.KADEŘÁBKOVÁ MarieGCKVA112427243031
12.MAYEROVÁ KvětoslavaGCBER99424183324
13.ONDROUŠKOVÁ IvankaGCBER823233128
14.BUZKOVÁ IrenaGCPDY32132
15.ŽÁČKOVÁ AlenaGCYPS31131
16.PETERKOVÁ VlastaGCKVA30130
17.CHRPOVÁ MarcelaGCPRH28128
18.BOBKOVÁ DanušeGORAJ25125
19.KOUKOLOVÁ HelenaGCBER22122
20.NEVŠÍMALOVÁ HanaGCKVA21121
Soutěž družstev

Pořadí družstev

Ke dni 18. 9. 2018
Poř.DružstvoCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.The Magnificent Seven6705144x120134131131130
2.Lišáci6505128130x107144120128
3.Hodkovičky6485134114x103x112137132131
4.B&B Team6425132124x97x115123x121129134
5.Rychlá želva6405131x112x113x104141x116118118132x103
6.Hrobaři6285111128x102x103x100124140125x100
7.Mouseters6105121x105122121119127
8.Motýli6035125x116x116123x113x114118118119
9.Slunečná5145102114x8710294102
10.Vikouk4844126120123115
11.Krušnohorci4774119101124133
12.Svratka4774110129106132
13.Kaskáda1211121

Fotogalerie družstev:

nst-dr-1
Motýli - Blanka Rokosová, Hana Pšeničková, Jarka Kejmarová, Marie Kuchařová
nst-dr-2
Družstvo B&B
nst-dr-3
Hrobaři - Jiří Nacházel, Jarka Fejtová, Mirek Nosky, Pavel Růžička
nst-dr-svratka-a
Svratka - Lubomír Mičánek, Karel Křeček, Otto Hofer, Renata Volná, Zdeněk Zelinka
nst-dr-rychla-zelva
Rychlá želva - Ctirad Matějka, Ludvík Zonyga, František Tausch, Roman Fejt