Národní senior tour 2018 – žebříčky

Turnaje:

A – Mstětice 9. 4. 2018
B – Beřovice 17. 4. 2018
C – Zbraslav 30. 4. 2018
D – Sedín 2. 5. 2018
E – Pyšely 28. 5. 2018
F – Olomouc 6. 6. 2018
G – Hluboká 19. 6. 2018
H – Černý Most 2. 7. 2018
I – Brno-Kaskáda 3. 7. 2018
J – Albatros 11. 7. 2018
K – Karlovy Vary 30. 7. 2018
L – Teplice-Barbora 9. 8. 2018
M – Beroun 21. 8. 2018
N – Kestřany 4. 9. 2018
O – Telč 11. 9. 2018
P – Molitorov 18. 9. 2018
R – Karlštejn 25. 9. 2018

Muži 50+

Muži 50+ na rány brutto

Ke dni 9. 8. 2018
Poř.HráčKlubCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.NOSKY MiroslavGCBER79998478909310183829197
2.BALÁŽ RomanSOGCC592788808281928287
3.RIEGL IvanGCALF657798929399969188
4.LINEK VladimírGCNBY67679210097909997101
5.BACULÁK ZbyněkGCNVR716791106105104106103101
6.KOTÁB MilanGCHOD4816827982787684
7.ŠÍMA PavelLGCPY5306869185868696
8.WAGNER JiříBARGC59961001061009697100
9.MÜLLER AntonínGKDDV604610110010296104101
10.POLAVKA ZdeněkGKLIS38957677817778
11.FOLDIN FrantišekGCHAR40958785768180
12.ZONYGA LudvíkGCKON41458279838486
13.UHER OldřichGCPRH42258284888583
14.MATĚJKA CtiradGCNBY42858393818190
15.MARŠÁLEK OtakarCESGK43658285978488
16.MÜNSTER FrantišekGCPRH44358594869187
17.VODRAŠKO MiroslavBARGC45059388919484
18.FIALA VladimírKGCMA47859796939696
19.ŠULC František snGCMBM5965119122128112115
20.VILIMOVSKÝ PavelGCBER300474747478
21.ČERNÝ MarekALBGC333483858778
22.HAKL Luboš sen.GKLIS341483838887
23.SYNÁČEK ZdeněkGCHOS341490898181
24.LAUBE KarelGCPRH347488868687
25.DITRICH PetrCESGK347486948285
26.BOUČEK Zdeněk sen.GCHOD350484948290
27.REDEK RadomírGCPRH351483938689
28.HARTMAN KarelGCHOD355484938593
29.FEJT RomanGCBER357485959582
30.JEDLIČKA LiborGCBRN360491899288
31.VILIMOVSKÝ FrantišekPANGC364490949882
32.HOLUBEC BohumilGCHKR367493968494
33.RŮŽIČKA PavelGCKVA372498929488
34.VAŠÍČEK MilanGCBBR374493989390
35.SEQUENS RichardPGCGC377498949491
36.JANKOVSKÝ JiříGCDEJ3794106938694
37.ŠPAČEK RudolfGCTLC3934107949597
38.FIALA JiříGCNBY39549610010099
39.CHRPA KarelGCPRH410410110510599
40.BOHUSLAV JaroslavGCSBO4184108101103106
41.KONEČNÝ JaroslavGCPDY4374107114103113
42.SMRT JosefGCHOD4514112113116110
43.HAWAZ SaodGCERP4614120108115118
44.HOFMAN PetrGCSBO4824117125117123
45.KOTEK TomášGCHOS2213737573
46.NOVÁK JosefGCKUH2433808875
47.HALÁŠEK RostislavGCHOD2483788486
48.HÁROVNÍK JaromírGCMUP2543798689
49.DUŠEK PavelGCHOD2583878289
50.PÄTOPRSTÝ VlastimilCESGK2633908984
51.HROUDA MilanWHKGC2643938586
52.NOVOTNÝ VladimírGCBRN2683908989
53.BON Nguyen KhacGCPRH2693868994
54.FRANK VladimírGKBOT2713869689
55.KOUKOL PavelGCBER2743879097
56.MACH VladimírGCSOK2763869892
57.KNIHA JanLGCPY3193104106109
58.VÍZEK KarelGCHOD3293106107116
59.ČERVENÝ JosefGCMAP15728374
60.ZÁVĚRKA MichaelGCSEM16227983
61.KAABI FaouziGCKAR16728186
62.PÍŠA LiborGCPAR16728483
63.TESAŘ PetrGCMST17428490
64.KONČAL LumírGCALF17628888
65.HEPNER VladimírGKLIS17628393
66.ŠUBÍK JanGCKON17728691
67.THEODOR PavelGCPAR17929485
68.HOKR VlastimilGCKAR18229191
69.NĚMEČEK JaroslavGCKVA18329192
70.MALIŠ VladimírCESGK18629393
71.HOLEČEK PavelGCPAR18629690
72.BEDNAŘÍK PetrGCKAR18729394
73.GRYC RadomírCESGK18829989
74.VOJTÍŠEK JiříGCSBO18829593
75.URBAN JanGCKON18829593
76.LÍPA DanielGCBRN19029496
77.NOVÁK JaroslavGCOLO19129497
78.KADLEC JaroslavLGCPY19229696
79.TRUHLÁŘ EduardGCMNI19629898
80.NEVŠÍMAL Karel sen.GCKVA198210395
81.PAVLÍK JosefGCBIT199210396
82.LIPA JozefGC welten199296103
83.ZÁLESKÝ PetrKHGCS199210198
84.HLISTA PetrGKLIS202297105
85.HOFER OttoGCSVR202296106
86.NĚMEC IvanGCCSH2032100103
87.JENŠÍK, SR WilliamGCNBY2082102106
88.ROUŠAL JanGCMST208211098
89.HAVLÍČEK KarelPRAGK2092106103
90.MIČÁNEK LubomírGCSVR2102105105
91.VALDINGER JanGCKAR2112110101
92.BOUČEK VladimírGCSBO2192106113
93.PETERKA MichalLGCPY2252118107
94.MOLINEK ZdeněkGCTEP2322117115
95.ONDROUŠEK VladimírGCBER2472122125
96.NGUYEN ThangGCPRH70170
97.POLÁK JiříGCHOD80180
98.TAUSCH FrantišekGCNBY80180
99.KODEŠ MilošGCPOD81181
100.VÁMOŠ JanGCSBO82182
101.NACHÁZEL JiříGCBER82182
102.ŠIMEK JanGCBER83183
103.POBUDA ZdeněkIGCMO84184
104.PICEK LiborGCBRN85185
105.ROŽENSKÝ LadislavGCPAR85185
106.MALÝ JindřichGCKVA86186
107.STEHLÍK LuděkGCAUS86186
108.KLEČKA VladimírLGCPY86186
109.KŘENEK JanGCBER86186
110.ŠUMNÝ Milan sen.GCBER86186
111.NEVRLÝ OtakarGCLIP86186
112.SEMERÁD LadislavGCHKR87187
113.ŠMARDA PřemyslGCBRN87187
114.MILERSKI VladislavBARGC87187
115.BARTEK DanielGCHOD88188
116.KŘEČEK KarelGCSVR88188
117.POPELÁK AugustinGCMUP88188
118.JÄGER JiříGCSPA88188
119.ZRNÍK RobertMTHGC88188
120.TUČEK JanGCPDY89189
121.KAFONĚK LudvíkGCBRN90190
122.KOČVARA JiříGCBRN90190
123.ZACHA StanislavGCLKO91191
124.KLAUS MartinGCKVA91191
125.PICH OtakarGCMST91191
126.SCHOVÁNEK JanGCHOD91191
127.SVOBODA JosefBARGC91191
128.LUKEŠ ViktorBARGC91191
129.CHROMEČEK PetrGCCHP92192
130.FILIP RudolfGCAUS92192
131.ŠKARECKÝ VojtěchGKBZA92192
132.FIALA ZbyněkGCBRN92192
133.BORT BedřichGDSAP92192
134.RUS VladimírGCMST92192
135.KNEDLÍK VáclavGCKVA92192
136.GROF RomanGCKUH92192
137.VOŠVRDA VladimírGCSEM92192
138.JANATKA MilošGKCEE93193
139.TRAN TienGCPRH93193
140.PODEŠVA JosefBESGK93193
141.VEJLUPEK PavelGCSBO93193
142.RAJCHRT VěroslavGKLIS93193
143.ŠTRUP MilanGKOSY93193
144.DROBÍLEK RadovanGCBRN94194
145.VLASÁK VáclavGCPDY94194
146.ZÁVITKOVSKÝ PavelLGCPY94194
147.JUHÁSZ JiříBESGK94194
148.OLIVA VladimírLGCPY94194
149.JURČA RadomírSOGCC94194
150.SEDLÁČEK JanGCBRN95195
151.CHROUST JiříGCNBY95195
152.TEISSING TomášGCKON95195
153.BIČOVSKÝ PřemyslBARGC95195
154.HŮREK JiříGCAUS96196
155.FILIP MilanGCPDY96196
156.MESÁNY KarelGCMUP96196
157.ČECHURA ZdeněkGCMNI96196
158.RAINER PeterLGCPY97197
159.MARZOLL JiříGCBNJ97197
160.ZVONIČ JosefLGCPY97197
161.HORA TomášGCNBY97197
162.LABANIČ MiroslavBARGC97197
163.RYBÁŘ VladimírGCHKR97197
164.ŽÁČEK MartinGCYPS97197
165.DĚDEČEK RichardGCKON98198
166.MÍKA JaroslavGKHNV98198
167.TRAN THAN ThienGCPRH99199
168.ZELINKA ZdeněkGCSVR99199
169.FILIP JiříGCMUP99199
170.JUŘIČEK MilanGKDDV99199
171.KUBALÍK KarelGCSBO99199
172.MĚSTKA VáclavGCSBO99199
173.RÁŽA Radomír sen.BARGC99199
174.KASAL JaromírGCSVR1001100
175.VOSKA LubomírGCBRN1001100
176.NOVOTNÝ Jaroslav N.GCSBO1001100
177.PAVLÍK MilanGCPDY1001100
178.RABOCH PavelGCBER1001100
179.JONÁŠ JiříBARGC1001100
180.TYLE LadislavGCBER1011101
181.ŠAMÁNEK PetrGKLIS1021102
182.POKORNÝ JiříGCKAR1021102
183.POPENKO PetrGKBOT1021102
184.VANĚK ZdeněkGCSVJ1021102
185.MAREČEK PetrGCBRN1031103
186.BOHÁČ MilošPRZGK1031103
187.JEŽEK JaroslavGCSOK1031103
188.SARAZ Josef4011031103
189.STANĚK AlexandrGCSVJ1051105
190.WERNER PeterIDGKL1051105
191.JANDA PavelGCBER1051105
192.ŘEHÁK JanGCHOD1051105
193.TUROŇ EduardBESGK1051105
194.DOSTÁL BohumilGCHKR1051105
195.MOŠA JosefGCOLO1061106
196.KUNFT VáclavGKBOT1071107
197.PERGL BohumilGCBER1071107
198.SVOBODA JiříGCBRN1081108
199.ŠENFELD IvoGCBER1081108
200.KOPECKÝ JanGCBBS1101110
201.SÝKORA JanPRZGK1101110
202.SEITER NorbertYARDR1111111
203.NEMYNÁŘ HugoGCSBO1111111
204.KOVÁŘ JanGCLIP1121112
205.VINKLER LiborCESGK1131113
206.MACHO MilanGCHOS1201120
207.FRIDRICH Dušan2031221122
Muži 65-74

Muži 65-74 Stableford netto

Ke dni 9. 8. 2018
Poř.HráčKlubCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.MÜLLER AntonínGKDDV216731313028363030
2.BACULÁK ZbyněkGCNVR211740252329283234
3.LINEK VladimírGCNBY195731252533262926
4.WAGNER JiříBARGC1816272728343431
5.ŠÍMA PavelLGCPY1796312730323524
6.ŠULC František snGCMBM1486242220223228
7.UHER OldřichGCPRH16453532313036
8.VODRAŠKO MiroslavBARGC16453234313037
9.MÜNSTER FrantišekGCPRH16253627353133
10.MARŠÁLEK OtakarCESGK15053531213132
11.JANKOVSKÝ JiříGCDEJ14052029332830
12.BOHUSLAV JaroslavGCSBO12452021272927
13.FRANK VladimírGKBOT130438342632
14.TRUHLÁŘ EduardGCMNI130432313532
15.HOLUBEC BohumilGCHKR129431283832
16.BOUČEK Zdeněk sen.GCHOD126434273530
17.HARTMAN KarelGCHOD116433243326
18.VACEK PetrGCBIT107432252129
19.HOFMAN PetrGCSBO104431232822
20.HOFMAN PetrGCSBO104431232822
21.NOVÁK JaroslavGCOLO893353123
22.VÍZEK KarelGCHOD863313025
23.KOUKOL PavelGCBER853313024
24.NEVŠÍMAL Karel sen.GCKVA843272136
25.KADLEC JaroslavLGCPY843262533
26.VALDINGER JanGCKAR843292431
27.HOFER OttoGCSVR783322125
28.JEŽEK JaroslavGCSOK773242627
29.MACH VladimírGCSOK773292226
30.SCHOVÁNEK JanGCHOD663272415
31.ONDROUŠEK VladimírGCBER513181518
32.NEMYNÁŘ HugoGCSBO6023030
33.JENŠÍK, SR WilliamGCNBY5923128
34.PAVLÍK JosefGCBIT5822632
35.NĚMEC IvanGCCSH5723027
36.POPELÁK AugustinGCMUP5723126
37.URBAN JanGCKON5722730
38.HAVLÍČEK KarelPRAGK5622729
39.RUS VladimírGCMST5523124
40.POKORNÝ JiříGCKAR5322627
41.PERGL BohumilGCBER5122526
42.KUNFT VáclavGKBOT5022921
43.VANĚK ZdeněkGCSVJ5022921
44.MIČÁNEK LubomírGCSVR4922425
45.MOLINEK ZdeněkGCTEP4922227
46.BOUČEK VladimírGCSBO4922623
47.KASAL JaromírGCSVR4721829
48.POPENKO PetrGKBOT4522124
49.PŠENIČKA JosefGCHOS2721512
50.KOČVARA JiříGCBRN41141
51.KAFONĚK LudvíkGCBRN38138
52.DALÍK JaromírGKAMB38138
53.FIALA ZbyněkGCBRN35135
54.ŠUMNÝ Milan sen.GCBER35135
55.ERNI PeterGCKVA35135
56.DROBÍLEK RadovanGCBRN34134
57.MACHO MilanGCHOS33133
58.WERNER PeterIDGKL32132
59.TUČEK JanGCPDY32132
60.JONÁŠ JiříBARGC32132
61.SVOBODA JosefBARGC32132
62.MĚSTKA VáclavGCSBO31131
63.KNEDLÍK VáclavGCKVA31131
64.BIČOVSKÝ PřemyslBARGC31131
65.VEJLUPEK PavelGCSBO30130
66.KOPECKÝ JanGCBBS30130
67.MATOUŠEK OldřichGCKVA30130
68.ZVONIČ JosefLGCPY29129
69.ŽÁČEK MartinGCYPS29129
70.MESÁNY KarelGCMUP29129
71.ŘEHÁK JanGCHOD28128
72.KUBALÍK KarelGCSBO27127
73.TEISSING TomášGCKON27127
74.OLIVA VladimírLGCPY27127
75.ŠAMÁNEK PetrGKLIS26126
76.RABOCH PavelGCBER26126
77.HULÍNSKÝ BorisGCSBO26126
78.NOVOTNÝ Jaroslav N.GCSBO26126
79.PAVLÍK MilanGCPDY26126
80.MOŠA JosefGCOLO26126
81.DOSTÁL BohumilGCHKR26126
82.SOBOTKA ZdeněkGCHOS25125
83.KO Ju YungGCKAR25125
84.TEISSING MichalGCPDY25125
85.TYLE LadislavGCBER25125
86.VĚTROVSKÝ JaroslavGKDDV24124
87.RAJCHRT VěroslavGKLIS24124
88.SÝKORA JanPRZGK24124
89.KUDLÁČ StanislavDGCSL24124
90.MAREČEK PetrGCBRN23123
91.JANDA PavelGCBER23123
92.FRIDRICH Dušan20319119
93.LACINA VladimírCESGK18118
Muži 75+

Muži 75+ Stableford netto

Ke dni 9. 8. 2018
Poř.HráčKlubCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.SMRT JosefGCHOD1736262627283333
2.KONEČNÝ JaroslavGCPDY12252720223221
3.CHRPA KarelGCPRH114427292731
4.SVOBODA JiříGCBRN5522728
5.PLUHAŘ ZbyněkLGCPY5322627
6.SARAZ Josef40133133
7.ZELINKA ZdeněkGCSVR33133
8.ŠKARECKÝ VojtěchGKBZA33133
9.VOSKA LubomírGCBRN33133
10.RÁŽA Radomír sen.BARGC33133
11.KOBZA ST. MiroslavGCBRN30130
12.IVANČÍK LudovítGCBRN29129
Ženy 50+

Ženy 50+ Na rány brutto

Ke dni 9. 8. 2018
Poř.HráčKlubCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.BUDINOVÁ LenkaGCKVA8179888594969491999278
2.PŠENIČKOVÁ HanaGCHOS906995105989910310310010895
3.STÁRKOVÁ BarboraGCKON601793908278829383
4.KRŇANSKÁ JanaGCBBR618784928681829697
5.UHROVÁ IvetaGCKON621783999681978778
6.MÜLLEROVÁ JaroslavaGKDDV688797991098695102100
7.KUCHAŘOVÁ MarieGCNVR719710910210199100106102
8.ROKOSOVÁ BlankaGCHOS7467106112101107112104104
9.PŘIBYLOVÁ PavlaGCKAR5256869089848492
10.TRUNEČKOVÁ ZuzanaBENAG5276869097818489
11.ŠPILLEROVÁ JitkaGCMST570696100100899491
12.MARTINČOVÁ HenrietaGCBBR57669896103909891
13.RABOCHOVÁ ZdeňkaGCBER60861019711010297101
14.KEJMAROVÁ JaroslavaGKBOT6376107106107106107104
15.DZURENDA AnnaGCKAR40958282807986
16.ZÁHUMENSKÁ MichaelaGCMST44959092858993
17.FEJTOVÁ JaroslavaGCBER45159896858686
18.KNIHOVÁ VěraALBGC46459393958994
19.SCHOVÁNKOVÁ EvaGCHOD355492918587
20.POBUDOVÁ KamilaGCKAR38041031009087
21.TICHÁ EvaGKLIS3894971009993
22.STEJSKALOVÁ StanislavaGCBRN39949699103101
23.TICHÁ KateřinaGCKON403494103102104
24.REDKOVÁ NatálieGCPRH409410010810299
25.REIFOVÁ AndreaGCKAR4514109114104124
26.BOHUSLAVOVÁ LeaGCSBO4754113117122123
27.VÍZKOVÁ JarmilaGCHOD4934122120131120
28.ŠMIGIELSKÁ DrahomíraGCBER5224137132129124
29.PLACHÁ MartinaGCYPS2433818478
30.ŠIMKOVÁ MichaelaGCPRH2663839291
31.HŮLOVÁ JaroslavaGKDDV2863979495
32.VOLNÁ RenataGCSVR29339893102
33.KADEŘÁBKOVÁ MarieGCKVA29639710693
34.MEJDRECHOVÁ JanaGCHOD319310798114
35.ONDROUŠKOVÁ IvankaGCBER3293117108104
36.SMRTOVÁ RenataGCHOD3543127121106
37.POPELKOVÁ HanaGCBER3563110126120
38.DĚDEČKOVÁ BlankaPRAGK17128487
39.FEUEREISELOVÁ IvanaGCSBO17728988
40.ANTONSONOVÁ LucieGCBBR18329093
41.TESAŘOVÁ LenkaGCMST191210091
42.VILIMOVSKÁ DanielaGCCHP19129596
43.ŽOGLIKOVÁ HanaGCKVA200294106
44.FASCHINGBAUEROVÁ NatašaRGCML200210298
45.LAUBOVÁ JitkaGCPRH2042101103
46.HERNADY MichaelaGCHOD205210996
47.MACHÁTOVÁ ElenaGCBRN2062101105
48.KALENDOVÁ JiřinaLGCPY209211198
49.PERGLOVÁ EvaGCBER2322116116
50.ČEDÍKOVÁ MarieGCSBO2332120113
51.NOVÁKOVÁ IvanaGAMET81181
52.ZEMPLINEROVÁ Anna - MarieGCKVA86186
53.CEJNAROVÁ MiroslavaGCBER87187
54.CERNY JanaLGCPY88188
55.POLAVKOVÁ AnnaGKLIS88188
56.PETERKOVÁ VlastaGCKVA91191
57.FOLDINOVÁ MarcelaCESGK92192
58.PROKOPOVÁ SimonaGCBER94194
59.LÁVIČKOVÁ MartaGCHOS96196
60.HŮRKOVÁ JanaGCAUS96196
61.SIKOROVÁ JarmilaLGCPY96196
62.SYNÁČKOVÁ KristaGCHOS1011101
63.PODEŠVOVÁ MarcelaBESGK1011101
64.TINTĚROVÁ MarcelaGCKVA1011101
65.OLIVOVÁ VladislavaLGCPY1091109
66.KADAVÁ IvanaLGCPY1101110
67.JEŽKOVÁ ZdeňkaGCSOK1161116
68.NOVOTNÁ RenataGCAUS1161116
69.PREDNÁ MiladaGCAUS1171117
70.MAYEROVÁ KvětoslavaGCBER1301130
71.ROZEHNALOVÁ EvaSOGCC1301130
Ženy 65+

Ženy 65+ Stableford netto

Ke dni 9. 8. 2018
Poř.HráčKlubCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.MÜLLEROVÁ JaroslavaGKDDV214733322241332528
2.KUCHAŘOVÁ MarieGCNVR209725322935292732
3.KEJMAROVÁ JaroslavaGKBOT176728172523272729
4.RABOCHOVÁ ZdeňkaGCBER1756323521283227
5.VÍZKOVÁ JarmilaGCHOD1636303017303422
6.TICHÁ EvaGKLIS14052927252633
7.POBUDOVÁ KamilaGCKAR113423263133
8.VOLNÁ RenataGCSVR1013363827
9.ČEDÍKOVÁ MarieGCSBO843263226
10.JEŽKOVÁ ZdeňkaGCSOK833312824
11.ONDROUŠKOVÁ IvankaGCBER823233128
12.KADEŘÁBKOVÁ MarieGCKVA813272430
13.MAYEROVÁ KvětoslavaGCBER753241833
14.PETERKOVÁ VlastaGCKVA30130
15.BOBKOVÁ DanušeGORAJ25125
Soutěž družstev

Pořadí družstev

Ke dni 9. 8. 2018
Poř.DružstvoCelkemPoč.ABCDEFGHIJKLMNOPR
1.Rychlá želva9538131112113104141116118118
2.Motýli9438125116116123113114118118
3.Hrobaři9338111128102103100124140125
4.B&B Team841713212497115123121129
5.Hodkovičky7326134114103112137132
6.The Magnificent Seven6605144120134131131
7.Lišáci6295128130107144120
8.Mouseters5885121105122121119
9.Slunečná49951021148710294
10.Krušnohorci4774119101124133
11.Vikouk3693126120123
12.Svratka3453110129106
13.Kaskáda1211121

Fotogalerie družstev:

nst-dr-1
Motýli - Blanka Rokosová, Hana Pšeničková, Jarka Kejmarová, Marie Kuchařová
nst-dr-2
Družstvo B&B
nst-dr-3
Hrobaři - Jiří Nacházel, Jarka Fejtová, Mirek Nosky, Pavel Růžička
nst-dr-svratka-a
Svratka - Lubomír Mičánek, Karel Křeček, Otto Hofer, Renata Volná, Zdeněk Zelinka
nst-dr-rychla-zelva
Rychlá želva - Ctirad Matějka, Ludvík Zonyga, František Tausch, Roman Fejt