• 21. 08. 2018 (Út)BerounNárodní senior tour
      
  • 21. 08. 2018 (Út)Česká LípaRST Severočeská
      
  • 27. 08. 2018 (Po)BerounRST Plzeň
      
  • 27. 08. 2018 (Po)KořenecRST Morava
      
  • 27. 08. 2018 (Po)LiberecRST Severočeská
      
  • 28. 08. 2018 (Út) - 29. 08. 2018 (St)Brno-KaskádaSenior tour
     MČR ČSGA družstev na rány
  • 28. 08. 2018 (Út)ZbraslavRST Podkrušnohorská
      
  • 03. 09. 2018 (Po)ČeladnáRST Morava
      
  • 03. 09. 2018 (Po)Černý MostRST Severočeská
      
  • 03. 09. 2018 (Po)Teplice-BarboraRST Podkrušnohorská
     1. kolo Mistrovství Podkrušnohorského regionu
  • 03. 09. 2018 (Po)ZbraslavRST Plzeň
      
  • 04. 09. 2018 (Út) - 08. 09. 2018 (So)ChorvatskoMezinárodní
     EGA Senior Ladies družstva
  • 04. 09. 2018 (Út)KestřanyNárodní senior tour
      
  • 04. 09. 2018 (Út)OstraviceRST Morava
      
  • 04. 09. 2018 (Út)Teplice-BarboraRST Podkrušnohorská
     2. kolo Mistrovství Podkrušnohorského regionu
  • 06. 09. 2018 (Čt)Brno-Kaskáda, Quatro cupQuatro Cup
     Quatro cup 2018 III.
  • 10. 09. 2018 (Po) - 12. 09. 2018 (St)?, NěmeckoMezinárodní
     Německo - ČR
  • 10. 09. 2018 (Po) - 12. 09. 2018 (St)AusterlitzMezinárodní
     ČR - Rakousko
  • 10. 09. 2018 (Po)Mladá BoleslavRST Severočeská
      
  • 10. 09. 2018 (Po)ŠilheřoviceRST Slezsko
      
  • 11. 09. 2018 (Út)TelčNárodní senior tour
      
  • 13. 09. 2018 (Čt)MolitorovRST Severočeská
      
  • 17. 09. 2018 (Po)MstěticeRST Severočeská
      
  • 18. 09. 2018 (Út)AlfrédovRST Plzeň
      
  • 18. 09. 2018 (Út)MolitorovNárodní senior tour
      
  • 18. 09. 2018 (Út)TelčRST Morava
      
  • 20. 09. 2018 (Čt)JanovRST Podkrušnohorská
      
  • 24. 09. 2018 (Po)SenicaRST Morava
      
  • 24. 09. 2018 (Po)YpsilonRST Severočeská
      
  • 25. 09. 2018 (Út)KarlštejnNárodní senior tour
     Grand finále NST
  • 01. 10. 2018 (Po)Brno-KaskádaRST Morava
      
  • 01. 10. 2018 (Po)DýšinaRST Plzeň
      
  • 01. 10. 2018 (Po)LiberecRST Severočeská
      
  • 04. 10. 2018 (Čt)Ústí nad LabemRST Podkrušnohorská
      
  • 08. 10. 2018 (Po)BenátkyRST Severočeská
      
  • 08. 10. 2018 (Po)Darovanský dvůrRST Plzeň
     Finále
  • 08. 10. 2018 (Po)OlomoucRST Morava, RST Slezsko
     Pohár Moravy, Sever vs. Jih
  • 16. 10. 2018 (Út) - 17. 10. 2018 (St)DýšinaRST Lázeňská, RST Morava, RST Slezsko, RST Podkrušnohorská, RST Jihočeská, RST Středočeská, RST Severočeská, RST Východočeská
     Pohár regionů
  • 25. 10. 2018 (Čt)Teplice-BarboraRST Podkrušnohorská
     Závěr, vyhlášení výsledků